Jump to content

[ODRZUCONE]Hue hue.. :D Maniaczek ;]


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

1. Nick na TS: ManiaK / FonTeK

 

2. Wiek: 18

 

3. Doświadczenie: Nie ma żadnego problemu.. Jeżeli miałbym problem z czymś to zgłoszę się po informacje do Smyka albo kogoś tam ;]

 

4. Mikro(obowiązkowe): Oczywiście jest ;]

 

5. Ile dziennie poświęcasz na TS?: Noo siedzę jak tylko wbijam na kompa, to pewnie z 5h

 

6. Dlaczego właśnie ty: A więc.. :D Myślę, że mógłbym dołączyć do grona modków i wspomóc w pracy. Chętnie pomogę każdemu kto będzie potrzebował pomocy. Udzielę mu wszelkich informacji. Jeżeli będzie potrzebował kanału to mu chętnie załoze :]

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS: Miłą atmosfere i wspomogę ekipę modków..

 

Pozdrawiam

 

Michał ;D

 

 

Guest Guest
Posted

Jestem na Tak

 

-często na ts'ie

 

-miły

 

-pomocny

 

-ogarnięty

 

Z tych 3 kandydatów on jest dla mnie numerem 1.

 

 

Guest Guest
Posted

Maniak tutaj grał za czasów PRL :D Nie no psikus :D On się nadaje bo praktycznie co nie wejdę to on siedzi na TS3 . Myślę że zrobienie kanału/Danie rangi ogarniesz i podołasz zadaniu. 

 

Od kumpla masz TAK

 

 

Guest Guest
Posted

Jestem na tak:

 

+ Często cie widzę

 

+ Wypowiedzi kolegów wyżej

 

+ Ogarniesz :P

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...