Jump to content

[UB]ub chomik, bah go w banie..


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Twój nick podczas gry: zb00lwersowany chomik

Godzina, data zdarzenia: 28 maja 2014, 18:25

Mapa: de_cbble

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:29543116 , 88.199.149.78

Uzasadnienie: Po raz kolejny ban. Niestety tym razem admin dopatrzył się niemożliwego.. Żadnego wh nie mam i nie miałem :) proszę sobie oglądać demo dowoli. Dostałem foty i to jeszcze nie moje dokładnie.. Link do fot http://www.speedyshare.com/pcFQe/cstrike.rar. Niech admin pofatyguje się i oglądnie demo.

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...