Jump to content

[ZAMKNIĘTY]Ban za nic..


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Data i godzina zdarzenia: 28.05.2014   godz 18:26

Nick admina/gracza, który zawinił: Mój nick *:.Alpaczio:.*aka Marcinek ;3  Admina nie mam pojęcia

Dowodyhttp://speedy.sh/9h4Hf/cstrike.zip zrobione screen shoty których nie mogę otworzyć uzasadnienia bana nie było długość permament..

Świadkowie:

Uzasadnienie:I gdzie tu sprawiedliwość  ?:> gram sobie nagle padłem i leżąc już sobie na ziemi oglądając inną kamere gracza dostałem bana heeh żalosne

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...