Jump to content

Recommended Posts

Posted

1. Nick na TS:

JN$RR

.

2. Wiek:

15 (rocznikowo 16)

.

3. Doświadczenie:

  Raz byłem modkiem na TS3.

 

4. Mikro(obowiązkowe): 

jest.

 

5. Ile dziennie poświęcasz na TS?: 

teraz miałem komputer popsuty i to było z 1/2h, lecz teraz będzie z 3/4h.

 

6. Dlaczego właśnie ty:

uważam iż będę dobrze się spełniał w tej oto funkcji. Potrafię uspokoić, "ogarnąć" ludzi, posiadam taką wolę że łatwo się nie poddaję :). Najważniejszym dla mnie zadaniem będzie udogadniać czas użytkowników.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS:

Miłą atmosferę, wiele pozytywnych emocji z mojej strony, nowe ikonki (nie wszystkie, ale kilka mogło by być innych :P)

 

 

 

 

 

 

@do maniaka:

 

 

jesteś konkurentem, to nie powinieneś oceniać kandydatury.

 

 

 

 

(osoby co sądzą że jestem nie aktywny:

 

Proszę się spytać @Malu i jak często jestem na ts.)

 

 

 

@Chudy

 

a czy ja napisałem "nie wolno"?! Widzę że Twoje nastawienie do mnie, nie jest najlepsze i to szanuję, lecz nie wmawiaj mi tego, czego nie napisałem.

 

Drugie: Jeżeli jest konkurentem, to będzie chciał żeby jego podanie wygrało, a nie przeciwnika. Więc, będzie głosować na "nie".

 

 

 

@n-ty

 

wiem, może nie jest trafione, lecz jestem przyzwyczajony do takich standardów.

 

sorki maniek.

 

 

Guest Guest
Posted

Jestem na TAK!

 

Aktywny 

 

Pomocny

 

Starania widać wiec tylko Ci mogę życzyć Powodzenia! ;)

 

Posted

Jestem na nie, jest wiele osób które bardziej zasługują na rangę moderatora, nie wiem jak teraz wygląda Twoja aktywność na ts ale kiedy ja jeszcze często wchodziłem to Ciebie w ogóle nie widywałem.

 

 

Guest Guest
Posted

Rzadko Cię widuje na ts.. Zbyt rzadko abyś mógł objąć funkcje moderatora.. popraw aktywność

 

Na NIE

 

pozdrawiam

 

Michał

Posted

Wytłumacz nam, gdzie jest napisane, że "konkurentom" nie wolno się udzielać w innych podaniach?

 

Każdy ma prawo do głosu, Ty powinieneś uszanować inne zdanie a nie głupie dopiski robić.

 

 

 

W 100% popieram Maniaka.

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

gq09.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...