JNSRR Posted May 28, 2014 #159001 Posted May 28, 2014 1. Nick na TS: JN$RR . 2. Wiek: 15 (rocznikowo 16) . 3. Doświadczenie: Raz byłem modkiem na TS3. 4. Mikro(obowiązkowe): jest. 5. Ile dziennie poświęcasz na TS?: teraz miałem komputer popsuty i to było z 1/2h, lecz teraz będzie z 3/4h. 6. Dlaczego właśnie ty: uważam iż będę dobrze się spełniał w tej oto funkcji. Potrafię uspokoić, "ogarnąć" ludzi, posiadam taką wolę że łatwo się nie poddaję . Najważniejszym dla mnie zadaniem będzie udogadniać czas użytkowników. 7. Co wprowadzisz na naszego TS: Miłą atmosferę, wiele pozytywnych emocji z mojej strony, nowe ikonki (nie wszystkie, ale kilka mogło by być innych ) @do maniaka: jesteś konkurentem, to nie powinieneś oceniać kandydatury. (osoby co sądzą że jestem nie aktywny: Proszę się spytać @Malu i jak często jestem na ts.) @Chudy a czy ja napisałem "nie wolno"?! Widzę że Twoje nastawienie do mnie, nie jest najlepsze i to szanuję, lecz nie wmawiaj mi tego, czego nie napisałem. Drugie: Jeżeli jest konkurentem, to będzie chciał żeby jego podanie wygrało, a nie przeciwnika. Więc, będzie głosować na "nie". @n-ty wiem, może nie jest trafione, lecz jestem przyzwyczajony do takich standardów. sorki maniek.
Guest Guest Posted May 28, 2014 #159028 Posted May 28, 2014 Jestem na Tak -mily -często na ts'ie -ogarniety
#RELOP Posted May 28, 2014 #159034 Posted May 28, 2014 Jestem za okresem próbnym(2 tygodnie) - aktywnyyyy - znośny
`Shooter. Posted May 28, 2014 #159071 Posted May 28, 2014 Jestem na TAK: -Ogarnięty -Aktywny -Kulturalny Powodzenia.
Guest Guest Posted May 28, 2014 #159080 Posted May 28, 2014 Jestem na TAK! Aktywny Pomocny Starania widać wiec tylko Ci mogę życzyć Powodzenia!
EvO Posted June 2, 2014 #160718 Posted June 2, 2014 Rekrutacja wciąż otwarta, dlatego proszę o więcej wypowiedzi bądź rozpatrzenie podania.
Chudy Posted June 2, 2014 #160769 Posted June 2, 2014 Jestem na nie, jest wiele osób które bardziej zasługują na rangę moderatora, nie wiem jak teraz wygląda Twoja aktywność na ts ale kiedy ja jeszcze często wchodziłem to Ciebie w ogóle nie widywałem.
Guest Guest Posted June 2, 2014 #160816 Posted June 2, 2014 Jestem na tak: -Ogarniety -Czesto na ts -Pomocny
Guest Guest Posted June 3, 2014 #160900 Posted June 3, 2014 Rzadko Cię widuje na ts.. Zbyt rzadko abyś mógł objąć funkcje moderatora.. popraw aktywność Na NIE pozdrawiam Michał
Chudy Posted June 3, 2014 #161439 Posted June 3, 2014 Wytłumacz nam, gdzie jest napisane, że "konkurentom" nie wolno się udzielać w innych podaniach? Każdy ma prawo do głosu, Ty powinieneś uszanować inne zdanie a nie głupie dopiski robić. W 100% popieram Maniaka.
n-ty dzien Posted June 3, 2014 #161470 Posted June 3, 2014 JNSRR, nie na tym rzecz polega. Znam wiele przypadków, w których konkurent konkurentowi wystawiał pochlebne opinie. Twoja wypowiedź skierowana do 'a jest nietrafiona.
MultiPlayGames Posted June 8, 2014 #163219 Posted June 8, 2014 Jestem na TAK -Ogarnięty -Miły -Często na ts
n-ty dzien Posted June 8, 2014 #163280 Posted June 8, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
2
1
1
Popular Days
May 28
5
Jun 2
3
Jun 3
3
Jun 8
3
Top Posters In This Topic
n-ty dzien 3 posts
Chudy 2 posts
#RELOP 1 post
JNSRR 1 post
Popular Days
May 28 2014
5 posts
Jun 2 2014
3 posts
Jun 3 2014
3 posts
Jun 8 2014
3 posts