Guest Guest Posted May 28, 2014 #158996 Posted May 28, 2014 Twój nick podczas gry: Spr!Te Godzina, data zdarzenia: 28 maja 2014 18:30 Mapa:de_cebble STEAM_ID / IP:' VALVE_0 : 0 : 1869269046 ' Uzasadnienie: Dostałem bana (zdążyłem zagrać jedną rundę i padłem) z rozkazem wstawienia ssow którcyh mi nie zrobiono. pozdrawiam
Strajk Posted May 28, 2014 #159008 Posted May 28, 2014 Admin właśnie został wydalony i zbanowany za chwilę każdy gracz FFA otrzyma ub
Strajk Posted May 28, 2014 #159010 Posted May 28, 2014 Admin właśnie został wydalony i zbanowany za chwilę każdy gracz FFA otrzyma ub
Strajk Posted May 28, 2014 #159011 Posted May 28, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
Popular Days
May 28
4
Top Posters In This Topic
Strajk 3 posts
Popular Days
May 28 2014
4 posts