Guest Guest Posted May 28, 2014 #158993 Posted May 28, 2014 Twój nick podczas grania: *:.Alpaczio:.*aka Marcinek ;3 Godzina, data zdarzenia: 28.05.2014 18:26 Mapa: nie wiem jak się nazywa Link do screenów: http://speedy.sh/9h4Hf/cstrike.zip STEAM_ID / IP: 89.161.94.88 Opis : nie mam pojęcia grałem na czysto padłem . Nagle patrze lewy dolny róg orientuj się .. heheh patrze w folderze ssy , których nawet otworzyć nie można . Powodzenia dla Admina )
Strajk Posted May 28, 2014 #159012 Posted May 28, 2014 Admin właśnie został wydalony i zbanowany za chwilę każdy gracz FFA otrzyma ub
Strajk Posted May 28, 2014 #159013 Posted May 28, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
Popular Days
May 28
3
Top Posters In This Topic
Strajk 2 posts
Popular Days
May 28 2014
3 posts