Guest Guest Posted May 27, 2014 #158543 Posted May 27, 2014 Witam Dochodzą mnie słuchy, iż gracze i admini serwera FFA czują się olani. Tworzę zatem ten wątek, żeby wspólnie pomóc Wam jak i serwerowi. Proszę o podawanie tutaj co chcecie dodać lub zabrać z serwera. Każdą wypowiedź proszę uzasadnić jak również poprzeć linkiem, skąd można pobrać ewentualnie zaproponowany plugin. Poprawami serwera zajmę się osobiście i gwarantuję Wam, że więcej niż doby nie będziecie czekać. Pozdrawiam
Guest Guest Posted May 27, 2014 #158639 Posted May 27, 2014 Jeżeli chodzi o mnie, to runda początkowa musi być. Dalej, jeżeli chodzi o koniec mapy - niech nie bedzie tego dennego odliczania i gry w pośpiechu przez ostatnie 10 sek. Pozwólmy dograć rundę do końca. Dorzucić do MC jeszcze de_storm, de_torn, oirlig(!), de_CPL_FIRE (pozycja obowiązkowa) To narazie tyle ode mnie, pozdrówki #edit, tak o rozgrzewkę. Link do CPL FIRE -> http://www13.zippyshare.com/v/5529701/file.html
n-ty dzien Posted May 27, 2014 #158677 Posted May 27, 2014 Mogę wam wrzucić rozgrzewkę na deagle, tą samą, która była wgrana jeszcze jakiś czas temu. Ewentualnie deagla zastąpić inną bronią.
Guest Guest Posted May 27, 2014 #158702 Posted May 27, 2014 No i nożówka jest spoko #edit kiedy skończy sie czas mapy na de_cpl_fire - mapka sie nie zmienia z automatu btw. możecie zrobić żeby na nożówce po zginieciu spawnować sie na nowo ? #edit2 // na office jest bug, przy spawnie TT. Blokuje sie zaraz przy rzutniku (obok hostów) i nie da sie ruszyć.
vision Posted May 27, 2014 #158742 Posted May 27, 2014 mapy nie zmieniaj sie z automatu o bug na office przy rzutniku.. mozecie to spr. dzieki jak sie wpisze timeleft pisze no time left
vision Posted May 27, 2014 #158753 Posted May 27, 2014 jak kogos banuje ja lub inny admin nie widac na boku za co i kogo jak kiedys czy ss czy czit i td
ksiezyc Posted May 27, 2014 #158760 Posted May 27, 2014 Brak admina. Wszedłem dziś na mapie dd2 miałem, a później grałem 2 mapy i nie było, retry nic nie dawało ...
vision Posted May 27, 2014 #158762 Posted May 27, 2014 jak kogos banuje ja lub inny admin nie widac na boku za co i kogo jak kiedys czy ss czy czit i td chyba wszyscy ja napewno.. poprostu przy kicku widze na zielono u gory k ze ja za oing np i nick a jak ss to nie
vision Posted May 27, 2014 #158773 Posted May 27, 2014 chyba wszyscy ja napewno.. poprostu przy kicku widze na zielono u gory k ze ja za oing np i nick a jak ss to nie dzieki bardzo i z gory dzieki jak to sie wyjasni
vision Posted May 27, 2014 #158777 Posted May 27, 2014 naj;epszy gracz rundy by sie ptzydal ile fragow asysty zeby bylo widac np vision+ pif paf~.. a i jeszcze brak dziwęku wiadomości na say u@ a byl wczesniej 2
Guest Guest Posted May 27, 2014 #158790 Posted May 27, 2014 Mozna dodac takie mapy jak de_blue oraz de_sunny czy jakos tak . Na runde rozgrzewkowa zamiast dgl i czegos kolwiek moze poprostu 16 tys dolcow i kazdy kupi to na co bedzie miec ochote
ksiezyc Posted May 28, 2014 #158877 Posted May 28, 2014 Ja mam propozycję co do map: 1. http://speedy.sh/7PPxk/cs-alpin.rar > CS_ALPIN 2. http://speedy.sh/Rgg7H/cs-2840-de-train-2006.zip >DE_TRAIN_2006 3. http://speedy.sh/mkkZn/awp-map-team74.rar > AWP_MAP_TEAM74 4. http://speedy.sh/aRR4b/de-alexandra.rar > DE_ALEXANDRA 5. http://speedy.sh/eTTdY/de-perfect-inferno.rar > DE_PERFECT_INFERNO 6. http://speedy.sh/zppCq/cs-2814-de-dust4never.zip > DE_DUST4EVER 7. http://speedy.sh/477Bm/cs-3011-de-algeria.zip > DE_ALGERIA 8. http://speedy.sh/EAAN4/de-blue.rar > DE_BLUE 9. http://speedy.sh/HVVtA/cs-3043-sea-dust2-forest.zip > SEA_DUST2_FOREST 10. http://speedy.sh/GUU7M/de-frontalley.zip > DE_FRONTALLEY Mapki sa bardzo fajne, i cos nowego...
vision Posted June 1, 2014 #160679 Posted June 1, 2014 Brak dźwięku na say u@ a wcześniej był .. Oraz podaż kolejny zgłaszane brak info na boku na zielono o ss i powód banu dla graczy a kick widać . Ss i ban nie widać.. Dzięki. Góry jeśli to ktoś sprawdzi i zrobi.
Guest Guest Posted June 2, 2014 #160722 Posted June 2, 2014 znów ktoś grzebał w MC? #EDIT 1 : cs_italy (0 votes) 2 : de_inferno (0 votes) 3 : cs_office (0 votes) 4 : de_eldorado (0 votes) 5 : de_nuke (0 votes) 6 : de_dust2 (0 votes) 7 : de_dust2002 (0 votes) 8 : de_tuscan (0 votes) 9 : de_aztec (0 votes) 10 : de_piranesi (0 votes) 11 : de_dust2 (0 votes) 12 : de_kabul (0 votes) 13 : de_inferno (0 votes) 14 : de_hell (0 votes) 15 : de_cbble (0 votes) 16 : de_dust (0 votes) 17 : de_inferno (0 votes) 18 : de_dust2 (0 votes) 19 : de_mirage (0 votes) 20 : de_westwood (0 votes) 21 : de_cpl_mill (0 votes) 22 : de_train (0 votes) 23 : de_dust2 (0 votes) 24 : de_nuke (0 votes) 25 : de_alexandra (0 votes) 26 : de_inferno (0 votes) 27 : de_dust2 (0 votes) tak wyglada MC, mapy sie dublują - D2 x5 Brakuje wgranych przez Ciebie de_storm, de_cpl_fire itd...
Guest Guest Posted June 2, 2014 #161067 Posted June 2, 2014 Po co nowe mapy, skoro standardowe nie są poprawione, w tym właśnie tkwi problem. Ludzie przeboleją trochę bez nowych map, ale uwierzcie, że jak brakuje dla kogoś respa na danej mapie, albo jest na starcie zabijany to od razu chęć do gry spada.
vision Posted June 5, 2014 #161921 Posted June 5, 2014 cos z ffa "\ logowanie dlugo trwa cos sie sciaga za kazdym razem sprawdz to ktos bo ludzi braknie przez to
Guest Guest Posted June 7, 2014 #162929 Posted June 7, 2014 Dlaczego nie ma przezroczystych cial na respie ? Nie wyswietla banow ze zostaly zrobione ssy strasznie to utrudnia sprawe bo ja nie wiem juz czy ktos uciekl czy dostal ssy .
ksiezyc Posted June 8, 2014 #163030 Posted June 8, 2014 Jak ktoś dostaje bana, to wciąż nie pokazuje.
ksiezyc Posted June 9, 2014 #163715 Posted June 9, 2014 Dalej nie ma, dziś banowałem na cpl_mill i nie pokazuje wciąż.
Guest Guest Posted June 9, 2014 #163767 Posted June 9, 2014 A ja wiem, że pokazuje. Co więcej właśnie sprawdziłem.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
8
4
2
1
Popular Days
May 27
11
Aug 18
3
May 28
2
Jan 12
2
Top Posters In This Topic
vision 8 posts
ksiezyc 4 posts
.Meli 2 posts
n-ty dzien 1 post
Popular Days
May 27 2014
11 posts
Aug 18 2014
3 posts
May 28 2014
2 posts
Jan 12 2015
2 posts