Jump to content

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> serwer FFA, oczekuję propozycji


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Witam

 

 

 

Dochodzą mnie słuchy, iż gracze i admini serwera FFA czują się olani. Tworzę zatem ten wątek, żeby wspólnie pomóc Wam jak i serwerowi. Proszę o podawanie tutaj co chcecie dodać lub zabrać z serwera. Każdą wypowiedź proszę uzasadnić jak również poprzeć linkiem, skąd można pobrać ewentualnie zaproponowany plugin. 

 

Poprawami serwera zajmę się osobiście i gwarantuję Wam, że więcej niż doby nie będziecie czekać.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Guest Guest
Posted

Jeżeli chodzi o mnie, to runda początkowa musi być. Dalej, jeżeli chodzi o koniec mapy - niech nie bedzie tego dennego odliczania i gry w pośpiechu przez ostatnie 10 sek. Pozwólmy dograć rundę do końca. 

 

Dorzucić do MC jeszcze de_storm, de_torn, oirlig(!), de_CPL_FIRE (pozycja obowiązkowa) :) To narazie tyle ode mnie, pozdrówki ;)

 

 

 

#edit, tak o rozgrzewkę. 

 

Link do CPL FIRE -> http://www13.zippyshare.com/v/5529701/file.html

 

 

Guest Guest
Posted

No i nożówka jest spoko :)

 

 

#edit kiedy skończy sie czas mapy na de_cpl_fire - mapka sie nie zmienia z automatu :)  btw. możecie zrobić żeby na nożówce po zginieciu spawnować sie na nowo ? :)

 

 

#edit2 // na office jest bug, przy spawnie TT. Blokuje sie zaraz przy rzutniku (obok hostów) i nie da sie ruszyć.

 

 

Posted

 

jak kogos banuje ja lub inny admin nie widac  na boku  za co i kogo jak kiedys czy ss czy czit i td

 

 

chyba wszyscy ja napewno.. poprostu przy kicku widze na zielono u gory k ze ja  za oing np i  nick a jak ss  to nie

 

Posted

 

chyba wszyscy ja napewno.. poprostu przy kicku widze na zielono u gory k ze ja  za oing np i  nick a jak ss  to nie

 

 

dzieki bardzo i z gory dzieki jak to sie wyjasni :P

 

Posted

naj;epszy gracz rundy  by sie ptzydal ile fragow asysty zeby bylo widac np vision+ pif paf~.. a i jeszcze brak dziwęku wiadomości na say u@ a byl wczesniej

 

2

 

 

Guest Guest
Posted

Mozna dodac takie mapy jak de_blue oraz de_sunny czy jakos tak . Na runde rozgrzewkowa zamiast dgl i czegos kolwiek moze poprostu 16 tys dolcow i kazdy kupi to na co bedzie miec ochote

 

 

Posted

Ja mam propozycję co do map:

 

1. http://speedy.sh/7PPxk/cs-alpin.rar > CS_ALPIN

 

2. http://speedy.sh/Rgg7H/cs-2840-de-train-2006.zip     >DE_TRAIN_2006

 

3. http://speedy.sh/mkkZn/awp-map-team74.rar     > AWP_MAP_TEAM74

 

4. http://speedy.sh/aRR4b/de-alexandra.rar       > DE_ALEXANDRA

 

5. http://speedy.sh/eTTdY/de-perfect-inferno.rar      > DE_PERFECT_INFERNO

 

6. http://speedy.sh/zppCq/cs-2814-de-dust4never.zip > DE_DUST4EVER

 

7. http://speedy.sh/477Bm/cs-3011-de-algeria.zip > DE_ALGERIA

 

8. http://speedy.sh/EAAN4/de-blue.rar      > DE_BLUE

 

9. http://speedy.sh/HVVtA/cs-3043-sea-dust2-forest.zip      >  SEA_DUST2_FOREST

 

10. http://speedy.sh/GUU7M/de-frontalley.zip  > DE_FRONTALLEY

 

 

 

 

 

Mapki sa bardzo fajne, i cos nowego... 

 

 

Posted

Brak dźwięku na say u@ a wcześniej był .. Oraz podaż kolejny zgłaszane brak info na boku na zielono o ss i powód banu dla graczy a kick widać . Ss i ban nie widać.. Dzięki. Góry jeśli to ktoś sprawdzi i zrobi.

Guest Guest
Posted

znów ktoś grzebał w MC? :/ 

 

 

#EDIT

 

 

 

 

 

1 :  cs_italy (0 votes)

2 :  de_inferno (0 votes)

3 :  cs_office (0 votes)

4 :  de_eldorado (0 votes)

5 :  de_nuke (0 votes)

6 :  de_dust2 (0 votes)

7 :  de_dust2002 (0 votes)

8 :  de_tuscan (0 votes)

9 :  de_aztec (0 votes)

10 :  de_piranesi (0 votes)

11 :  de_dust2 (0 votes)

12 :  de_kabul (0 votes)

13 :  de_inferno (0 votes)

14 :  de_hell (0 votes)

15 :  de_cbble (0 votes)

16 :  de_dust (0 votes)

17 :  de_inferno (0 votes)

18 :  de_dust2 (0 votes)

19 :  de_mirage (0 votes)

20 :  de_westwood (0 votes)

21 :  de_cpl_mill (0 votes)

22 :  de_train (0 votes)

23 :  de_dust2 (0 votes)

24 :  de_nuke (0 votes)

25 :  de_alexandra (0 votes)

26 :  de_inferno (0 votes)

27 :  de_dust2 (0 votes)

 

 

tak wyglada MC, mapy sie dublują - D2 x5 :) 

 

 

Brakuje wgranych przez Ciebie de_storm, de_cpl_fire itd... :/

Guest Guest
Posted

Po co nowe mapy, skoro standardowe nie są poprawione, w tym właśnie tkwi problem. Ludzie przeboleją trochę bez nowych map, ale uwierzcie, że jak brakuje dla kogoś respa na danej mapie, albo jest na starcie zabijany to od razu chęć do gry spada.

 

 

Guest Guest
Posted

Dlaczego nie ma przezroczystych cial na respie ? Nie wyswietla banow ze zostaly zrobione ssy strasznie to utrudnia sprawe bo ja nie wiem juz czy ktos uciekl czy dostal ssy .

 

 

  • 3 weeks later...
  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...