Guest Guest Posted May 27, 2014 #158522 Posted May 27, 2014 Twój nick podczas gry tester wodki: Godzina, data zdarzenia:26.05.2014 godz. 22:56 Mapa:de_dust2 STEAM_ID / IP:0 : 48345562 / 178.36.54.192 Uzasadnienie: Ktoś tu kęci nie odbanowano mnie i odwołuję się ostatni raz. Nie gram na czitach i nie grałem nigdy bo ta gra nie ma wtedy sensu. Proszę o odbanowanie mnie na serwerze muliti-head.pl dd2 #1 i dd2 #2 i dobre przyjerzenie się screen shotom. Ss-y : http://www16.zippyshare.com/v/46709270/file.html
Guest Guest Posted May 27, 2014 #158542 Posted May 27, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Popular Days
May 27
4
Popular Days
May 27 2014
4 posts