Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Odpal DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick cheat`era: o ju tacz maj tralala 

Godzina, data zdarzenia: dzis o 00:45

Mapa: dd2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1405270045-de_dust2.dem.zip

STEAM_ID/IP cheat`era:STEAM_0:0:13322763

Uzasadnienie:

 

 

 

od poczatku do 3:14 demko zlagowane ale to tylko taka wskazówka

 

 

 

 

 

3:20 przeskok ?

 

3:42 trzesie troche -,-

 

3:48 perelka 1/4 strzaly w cialo potem przeskok celowniku

 

11:32 pieknie modelowo 

 

15:39 za szybko 

 

16:49 [ESP] pomylil sciany ? nie jestem pewien

 

21:21 celownik na model

 

 

 

23:54 co to bylo haha

 

 

Sam gralem na wspomagaczach i wiem ze ten oto gracz nie gra czysto jego fizyka gry jest bardzo dziwna , troche sie na tym znam bylem glownym sedzia na portalu Anticheat.pl wiem ze byl sprawdzany i bylo "czysto" jednak chce wam pokazac ze sie pomyliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nick cheat`era: o ju tacz maj tralala 

 

 

16:49 [ESP] pomylil sciany ? nie jestem pewien

 

21:21 celownik na model

 

 

 

23:54 co to bylo haha

 

 

 

 

 

Te akcje mnie zaciekawiły a mianowicie 16:49 nie wiem czy to przypadkowy strzał a może modelowy 

 

23:54 idzie dokładnie z celownikiem na model CT 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

3:42 patrz... Trzęsie go jak kota po tyfusie.

 

 

Ogólnie dobre sety ma nie jest to darmowy hax, widać jego fizykę gry nie jest naturalną tak jak u reszty

 

 

Oglądałem na esp gdyż nie mam wh do 1.6 nie gram już w to tylko w go , a moja gra na serwie to przypadek dla niego pechowy Bo demo poleci na odpowiedni portal 2k6 pokolorowane będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam,

 

 

 

skomentuje tylko to co dziwi strajka jesli pozwolicie bo tamte akcje to w przedszkolu by wiedzieli ze sa normalne. Akcja z 16:49 spojrzcie ze zostalem oslepiony a mam juz taki nawyk z ,,bazuka :D" ze automatycznie strzelam w takie miejsca jak dluzej sie na nie patrze. Akcja z 21:21 smiech na sali jak widac bylem zaskoczony co widac po ruchu celowanika... A co do akcji z 23:54 to slychac ze gdzies strzelala awpka wiec normalna rzecza jest ze spr sie do konca punkt widzenia ct ze srodka. Oto moje sprostowanie do tych sytuacji na reszte nie musze odp bo nie widze niczego dziwnego w tym ze po prostu biegne biegne i strzelam. Na tym ta gra polega. Dodam tylko ze w przeciwienstwie do Pana wstawiajacego masz ta przewage ze grales na wspomagaczach i widzisz to u ludzi ktorzy lepiej strzelaja u Cb ale to juz nie moj problem nie zamierzam sie klocic... Natomiast na publikach po cholere by mi bylo odpalac z taka przeszloscia jaka bylem zwiazany z ta gra. Pozdrawiam zycze udanego ogladania demka i pozdrawiam tych z ktorymi gralem w nocy :).

 

 

 

 

 

Edit.

 

Dodam jeszcze zebys pozdrowil tureq Twojego kolege po fachu ktory odpalal bedac adminem :D a jak chcesz pokolorowac moj Sid to wez dobre kredki :). Na zyczenie moge Ci udostepnic jeszcze moje konto z 2003 zebys nie powiedzial ze jestem 2k6 :(

 

 

 

Edit x2.

 

 

 

http://cs-puchatek.pl/4fun-sprawy-dotyczace-serwera/379039-kompi-anticheat-pl-vs-blacklisted-pl.html dodam link tylko oczywiscie nie reklamujac sieci nie o to mi tu chodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W ac nie siedzę już od roku , skończyłem z 1.6 widać ewidentnie jesteś odpalony :) , gralem na wspomagaczach 4 lata i uwierz że swój swojego pozna chcesz rozloze demko na czynniki pierwsze to sa pojedyncze akcje losowe pisane na fascie , mówisz zaskoczenie i ruch celownika a może to szejk :)

 

 

 

O patrz tego nie widziałem że o mnie piszą :) będę na pc aż lukne dokładnie :)

 

 

Po za tym temat dotyczy Twojej gry a nie o mojej osobie , co do grania sędziów na wspomagaczach to dobrze Bo czemu mają Cię oceniać gracze nie mając pojęcia o haksach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie zniechecaj sie bardzo bym poprosil abys na spokojnie przeanalizowal demko i tak jak mowisz rozpisal dokladnie. W przeciwienstwie do Cb uwazam ze jestem po prostu ,,lepsiejszy" ale slowami tego nie udowodnie w dzisiejszych czasach wiec podejme wyzwanie odnosnie demka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hahahah co się dzieje :D mówiłem Ci, żebyś uważał z tym odpalaniem :D tak na poważnie to czysty w 100%, fakt akcje ciekawe, ale też takie zdarzają mi się bardzo często, grając długi czas na dd2 można się wyuczyć wszystkiego na pamięć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ascxw jeśli ty tu nie widzisz nic to chciałbym zapytać jakie masz pojęcie na temat czitow , wh to nie udowadnia sie na ss'ach a aim to nie jest tylko ustawienia large że masz przeskoki na głowę , zmieniasz Fov na 7 smoght 2 i nie jesteś w stanie rozpoznać tego jeśli nie grales na tym

 

 

 

Z kolei kolega tralala niech nie cwaniaczy Bo ffa pro a esl bot , teraz napisz że masz 2k3 na eslu.

 

 

Nie da sie nauczyć kto jak zagra Bo każda osoba ma inny styl grania. Więc jeśli gra sie długo na dd2 nie jesteś pro a tutaj ewidetnie modelowi i szabko. Ale to już nie odemnie zależy czy odpalony tralala będzie grał na serwie

 

 

 

Ps. Co by sie nie dało za czasy zawsze jest tlumaczenie tylko czy będzie wiarygodne , skoro dzieci z przedszkola by wiedziały że reszta czasowek clear to doświadczony gracz już by miał dylemat :) , twoje fast zoom to też mów przypadek masz lepsze movmenty niż neo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kompi łowco czitów nie kompromituj się

 

Wracaj do go bo świat 1.6 już dawno cb skreślił.

 

Co do dema czysto

 

Na BL nie będzie pokolorowany o ile tam trafi, a z tego co wiem raczej z własnego konta go nie wstawisz bo 1 co zrobię to je zbanuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozbawiles mnie ogień wschodzaca gwiazdo sportu ty i twoja pozycja na tym portalu :) , nie mam co robić tylko logowac sie na syf o nazwie bl dalej w szachy gracie ? Wysliscie już z anemii ? Grasz dalej na darmowych mph leis czy zmieniles już ?

 

 

 

Demo odpalone i jestem tego zdania przeskoki modelowi ucieczka przed modelami. Polecam całe demo luknac nie tylko czasowki jest tego więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...