Guest Guest Posted May 27, 2014 #158449 Posted May 27, 2014 [align=center][/align] [align=center] [/align] [align=center]Co sądzicie o ask'u i o osobach, które prowadzą go? [/align] [align=center]Jakie plusy i minusy ma ask? [/align] [align=center]Czy ludzie nie mogą już pisać wiadomości sobie na pw, tylko muszą takie "coś" zakładać? [/align] [align=center] [/align] [align=center] [/align] [align=center] [/align] [align=center]Polecam obejrzeć od 2:40 minutki [/align] [align=center]Co do tematu... Osoby które posiadają konto na owym portalu moim zdaniem chcą się dowartościować lub przykuć uwagę innych.[/align] [align=center]Hmm widziałem już sporo tych komentarzy na tym asku w profilach znajomych ,[/align] [align=center]najbardziej mnie za przeproszeniem rozjebało to że ludzię potrafią[/align] [align=center]tymi idiotami co posiadają tam konta łatwo manipulować i ingerować w wolną wolę tych ludzi.[/align] [align=center]Taki przykład : Widziałem takie coś jak koleś piszę kocham , pobzykam a po dwóch tygodniach -[/align] [align=center]ta pani lekkich obyczajów już z innym jest i niezwłocznie usuwa komentarze poprzedniego " kochasia " [/align]
Guest Guest Posted May 28, 2014 #158917 Posted May 28, 2014 Hmm, zgodzę się z tym że chcą przykuć uwagę innych - to JEST jeden z celi tego portalu więc.. nie oczekiwałbym niczego innego. Osobście sądze że jest to raczej bezużyteczna/niepotrzebna sprawa ale.. młodzież podąża za trendem & nie ważne jak absurdalna rzecz, mainstream totalnie ich pochłania...
Guest Guest Posted June 21, 2014 #168789 Posted June 21, 2014 Sama posiadam ask'a i może w większej części jest tak jak piszecie wyżej bo młodzież podąża bardziej za byciem internetowym fejmem wybijając się właśnie na asku. Ja akurat założyłam to jak sama nazwa portalu nosi nazwę dla pytań Jest to też w jakimś sensie mój czas na zbicie nudy.
.:Vipo:. Posted June 22, 2014 #169223 Posted June 22, 2014 Ten filmik w 100% mówi prawdę o asku 3:06 fajny tekst
Guest Guest Posted July 3, 2014 #173987 Posted July 3, 2014 Ja sam posiadam ask'a i pwnie jest po części tak jak mówicie, lecz jak ci sie nudzi no mozna sobie poodpowiadać na rózne bezsensowne pytania lub po wymieniac się ''lajkami''.
Sy[K]uS Posted July 4, 2014 #174393 Posted July 4, 2014 Dla mnie dno i trzy metry mułu . Chodzi mi o ask
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
Popular Days
May 27
1
May 28
1
Jun 21
1
Jun 22
1
Top Posters In This Topic
Sy[K]uS 1 post
.:Vipo:. 1 post
Popular Days
May 27 2014
1 post
May 28 2014
1 post
Jun 21 2014
1 post
Jun 22 2014
1 post