Skocz do zawartości
Gość

[UB]Ban Multi-Head FFa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:Kudaty

Godzina, data zdarzenia:2014-05-26/22:45

Mapa:de_kabul

STEAM_ID / IP:'0:0:1392729993'

Uzasadnienie:Dostałem bana za to czego nie  mam. Przecież nie gram na tym serwerze z tydzień tylko jakieś 3 miesiące . Już raz dostałem bana wstaw ssy wstawiłem i jakoś nic nie wykryło to czemu niby bym miał mieć teraz ? . Prosze o Ub szybkiego bo chciałbym jeszcze dzis pograć :D Pozdrawiam ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sekunda ;) Ściągnę demko i rozpiszę. Któryś gracz napisał, że w nocy grałeś na aimie, wh i sh więc postanowiłem Cię sprawdzić i jak dla mnie miałeś wh. Zaraz sprawdzę i zedytuję post.

 

 

 

 

 

@: Świetnie... Nie ma HLTV... Już nie mam do tego siły... Nie zwróciłem na to nawet uwagi, bo już o tym mówiłem osobom odpowiedzialnym za serwery i było wgrane... Nie wiem co znowu się dzieje. "Mój" błąd. Dostajesz UB i wracaj do gry.

 

 

 

@ Mój błąd. Demko jest. Przepraszam za ten chaos... Zaraz rozpiszę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Haha . To jest nie możliwe nie gram na żadnych wspomagaczach ... Dobra czekam ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No więc tak. Przedstawię sytuację. Jeden z graczy napisał do mnie, że gracz "Kudaty" grał w nocy na aime, wh oraz sh i że teraz gra na wh. Więc wszedłem na SPECT i zacząłem oglądać Cię od ok. 7 minuty. Dwa zabójstwa na bs'sie z minuty ok. 7:30 wydały mi się odpalone i przy takich podejrzeniach innego gracza jednak za bardzo mu zaufałem. Grałem na głośnikach, bo moje słuchawki uległy zniszczeniu. Teraz pożyczyłem słuchawki od kolegi i odpaliłem demko. Zobaczyłem, że do tej 7 minuty nic podejrzanego nie ma natomiast w słuchawkach można było usłyszeć graczy z minuty 7:30. Przepraszam, że przedwcześnie uwierzyłem innemu graczowi, a wynikało to z tego, że wydawało mi się też, że jesteś ns'em i z reguły stali gracze nie rzucają pochopnych oskarżeń. Chciałem Cię osobiście przeprosić, za ten błąd. Chyba pierwszy raz mi się coś takiego zdarza. A oskarżenia tamtego gracza sprawdzę i zapytam kiedy rzekomo miałeś grać odpalony. Na razie przyjmij moje przeprosiny i wracaj do gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...