Guest Guest Posted May 26, 2014 #158191 Posted May 26, 2014 Nick cheat`era: Donek660 Godzina, data zdarzenia: 14:00 26 maja 2014 Mapa: dd2+dm Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): ftp://hltvrec:[email protected]/s2832/nazwa-1405261358-de_dust2.dem.zip STEAM_ID/IP cheat`era: Donek660 STEAM_0:0:1764961918 78.88.42.220 Uzasadnienie: Gracz uciekł zanim admin wbił na serwer, ale skopiowałem jego ip już wcześniej. Wygląda jakby miał WH. 4:20 - wchodzi do gry i już bania z awp przez ścianę 6:20 - akcja na długiej też podejrzana
Guest Guest Posted May 26, 2014 #158360 Posted May 26, 2014 Panowie z ubt temat już leży od 15:49, tak nie może być.
n-ty dzien Posted May 26, 2014 #158407 Posted May 26, 2014 Temat leży, bo demo nie waży 1MB i nie ma na nim ewidentnego aima+wh. Czekam na rozpiskę tych członków UBT, którzy zwiedzili temat do jutra, do godziny 15:49 (24h od momentu zgłoszenia). Nie będę wytykał palcem, te osoby powinny wiedzieć, że o nie chodzi. To samo tyczy się członków, którzy w dniu dzisiejszym sporo czasu czynnie uczestniczyli w życiu forum. Udział niektórych w tym dziale jest odwrotnie proporcjonalny do czasu spędzanego na forum, zwłaszcza, gdy trzeba się choć trochę wysilić. Proszę nie zamykać tematu.
Strajk Posted May 26, 2014 #158429 Posted May 26, 2014 4:27 mierzy przez drzwi oddaj strzał 4:38 wie że przebiegnie na środku 4:46 mierzy w model przez drzwi 4:50 wali w model przez skrzynkę 5:10 wie że jest za skrzynką koło respa 5:19 już wie że CT będzie wbiegał środkiem 6:09 widzi przez ścianę że wybiega długą 6:30 skan przez ścianę w model 6:57 wie że jest na respie już namierza celownikiem Myślę że tyle powinno wystarczyć przy każdej jego sytuacji widać że jedzie ostro po modelach
tetra Posted May 27, 2014 #158492 Posted May 27, 2014 4:27 model 4:46 model 4:51 niezly hs przez brame. Tyle powinno wystarczy. Widac ewidetna gre na esp . To samo tyczy się członków, którzy w dniu dzisiejszym sporo czasu czynnie uczestniczyli w życiu forum. Udział niektórych w tym dziale jest odwrotnie proporcjonalny do czasu spędzanego na forum, zwłaszcza, gdy trzeba się choć trochę wysilić. Wnioskuje ze te słowa są kierowane do mnie tak? Nie widzę żadnych problemów w sprawdzeniu demka czy ss. Tylko jeżeli na to sytuacja mi pozwala to to robię. Pisząc takie coś, pamiętasz tylko ostatnie parę dnii.TAk to wygląda. Bo jak możliwe jest utrzymanie rangi tak długo skoro luki jest tak wymagającym opiekunem (chwała mu za to) . Pozdrawiam
jar|luki Posted May 27, 2014 #158502 Posted May 27, 2014 4:27 mierzy przez drzwi oddaj strzał - slychag go aczkolwiek ladna bania +/-B 4:38 wie że przebiegnie na środku +B 4:46 mierzy w model przez drzwi HEHEHEHE +B 4:50 wali w model przez skrzynkę zero krycia +B 5:10 wie że jest za skrzynką koło respa wystaje bron ale widac ze idize specjalnie po niego +B gracz sie nie kryje dalej nie ma sensu ogladac Ban oczywiscie dodany co do UBT bonusy rozdane przed uplywem 24 h bo to jest kpina zeby S@ i H@ interesował się tematem bardziej niż wy
jar|luki Posted May 27, 2014 #158503 Posted May 27, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
May 26
4
May 27
3
Top Posters In This Topic
jar|luki 2 posts
n-ty dzien 1 post
tetra 1 post
Strajk 1 post
Popular Days
May 26 2014
4 posts
May 27 2014
3 posts