Jump to content

[UB]Odwolanie By Emil 2


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Twój nick podczas gry: Emil

Godzina, data zdarzenia: 11:30 

Mapa: cs_assault

STEAM_ID / IP: 78.8.236.64

Uzasadnienie: poraz 2 dostalme bana [ wystaw ssy na forum] mysle ze niektorzy admini nawet nie wchodza na specta i nie patrza jak ktos gra tlyko odrazu jak go zabija to stwierdzaja wh lub aim.

 

SS:    http://speedy.sh/3uTgz/ss.zip

 

 

Guest Guest
Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Popular Days

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...