Skocz do zawartości
SzefU!

brak lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Gram na codzie, nick: SzefU !~

 

Gram dwoma klasami, admiralem i lekarzem, na admirale mam 70 lvl a na lekarzu mialem ponad 60. po czym dzisiaj o gdzinie 21 na mapie de_rats_1337 patrze a nie mam lvl na lekarzu. Mogę go jakoś odzyskać? Wyzerowało mi do 1 lvl na lekarzu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Witam,

 

Gram na codzie, nick: SzefU !~

 

Gram dwoma klasami, admiralem i lekarzem, na admirale mam 70 lvl a na lekarzu mialem ponad 60. po czym dzisiaj o gdzoinie 21 na mapie de_rats_1337 patrze a nie mam lvl na lekarzu. Moge go jakos odzyskac? 

 

 

Powiem Ci że jest to mało prawdopodobne, żeby znikł Ci level od tak, silnik ma zapis sql i wszystko ląduje do bazy danych - rekord, bez ingerencji osoby sam się nie usunie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ale są demka, można zobaczyc ze lvl mialem.. sam tego nie rozumiem bo na innych klasach mam normalnie swój lvl.. inni gracze też mogą potwierdzic, ze gram 2 klasami.. wiec pytam co teraz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja kupowałem wczoraj i mam ten sam problem, wlazłem dzisiaj rano patrze, a tu 100lvli do tyłu (na dodatek na Ninji mi się lvl nie zapisuje...).

 

Lipa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Być może jakieś problemy z bazą danych.

 

Wcześniej takich sytuacji nie było, więc miejmy nadzieje, że to jednorazowy wybryk jest :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam kilka klas premium kupione i na wszystkich mam lvl tylko na ninjy mi zniknął miałem chyba z 60 a mam teraz 21 ale i tak nie gram tą klasą często. Ale coś w tym jest bo powaga lvl mi zniknął tylko z tej klasy a wczoraj chyba miałem

 

 

 

Na szturmowcu miałem 70 lvl prawie i też nie mam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...