Guest Guest Posted May 25, 2014 #157923 Posted May 25, 2014 Twój nick podczas gry: psiaq* Godzina, data zdarzenia: dzisiaj koło 14:46 Mapa: de_aztec STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 37238957 Uzasadnienie: Po. 1 nic nie robilem z ssami bo po co? Po 2. gralem na FFA juz sporo czasu i kilka osob mnie zna i widziala jak gram, a to ze mam slabszy sprzet i nie moge grac na najwyzszej grafice to powinno sie zrozumiec. Tyle odemnie.
Guest Guest Posted May 25, 2014 #157928 Posted May 25, 2014 Twoje ssy mają różne rozmiary oraz są w rozszerzeniu "pcx" podczas gdy powinny być w "tga". Wniosek masz prosty - modyfikowałeś ssy. Tyle ode mnie.
Guest Guest Posted May 25, 2014 #157933 Posted May 25, 2014 Twoje ssy mają różne rozmiary oraz są w rozszerzeniu "pcx" podczas gdy powinny być w "tga". Wniosek masz prosty - modyfikowałeś ssy. Tyle ode mnie. j ustawilem na infranview, nic nie robilem. I jak sie nie myle to jak na trybie software sie gra to w formacie pcx sie robia.
Guest Guest Posted May 25, 2014 #157937 Posted May 25, 2014 Masz poczytaj sobie coś o wstawianiu ssów: http://multi-head.pl/topic/15232-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/
jar|luki Posted May 25, 2014 #157940 Posted May 25, 2014 o ile sie nie myle taki format ssow tworzy sie przy grze na sofcie ktory jest zabroniony wiec pozostaje opcja 100 reklam za ub
jar|luki Posted May 25, 2014 #157941 Posted May 25, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
Popular Days
May 25
6
Top Posters In This Topic
jar|luki 2 posts
Popular Days
May 25 2014
6 posts