Jump to content

[BEZ UB]psiaq* ssy


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Twój nick podczas gry: psiaq*

Godzina, data zdarzenia: dzisiaj koło 14:46

Mapa: de_aztec

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 37238957

Uzasadnienie:  Po. 1 nic nie robilem z ssami bo po co? Po 2. gralem na FFA juz sporo czasu i kilka osob mnie zna i widziala jak gram, a to ze mam slabszy sprzet i nie moge grac na najwyzszej grafice to powinno sie zrozumiec. Tyle odemnie.

 

 

Guest Guest
Posted

Twoje ssy mają różne rozmiary oraz są w rozszerzeniu "pcx" podczas gdy powinny być w "tga". Wniosek masz prosty - modyfikowałeś ssy. Tyle ode mnie.

 

 

Guest Guest
Posted

 

Twoje ssy mają różne rozmiary oraz są w rozszerzeniu "pcx" podczas gdy powinny być w "tga". Wniosek masz prosty - modyfikowałeś ssy. Tyle ode mnie.

 

 

j ustawilem na infranview, nic nie robilem. I jak sie nie myle to jak na trybie software sie gra to w formacie pcx sie robia.

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...