Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Problem z Ss-y

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: .:ShArK:.

Godzina, data zdarzenia:11:07 25maja 2014

Mapa: nie znam tej mapy 

STEAM_ID / IP:188.121.6.149

Uzasadnienie: Grałęm sobie  i dostałem bana tylko nie wiem z jakiego powody prawdo podomnie z citowania ale tu jest ten problem bo ja nie citowałem jest kolejny problem admin który mi podobno robił Ss-y to nie dotarły do mnie  . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja tam nie wiem nie oszukiwałem i nie mam nic do ukrycia ale nie mam sprawdzałem i nigdzie nie ma nie wiem dlaczego nie dostałem tych ss-y  

 

 

 

 

 

Na innych serverach na których gram Ss-y przychodzą bez problemu a tu nie . 

 

 

 

 

 

Prosił bym o ub i zrobienie mi na nowo ss moze cos się zepsuło  w czasie robienia mi Ss-y zrobił się lag i moze dlatego .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ShArK, skoro admin zrobił Ci ss'y tzn. że miał podejrzenia co do Twojej gry. a przy kolejnych ss'ach byś np wyłączył ?

 

Nikt tu jeszcze nie mówi, że jesteś cziterem, ale musisz wstawić te które dostałeś przed chwilą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ta bo bankowo odpalisz sie do ssow o ktorych bedziesz wiedzial ehh 

 

szukaj plikow tga zamiast marudzic w temacie ze ich nie ma codziennie to samo nie ma nie ma a jak wkoncu magicznie odpalicie poradnik i przeczytacie to sie pojawiaja 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ale to są moje pierwsze SS na tym serwerze  wcześniej nie dostawałem  proszę o zrobienie mi jeszcze raz 

 

 

 

 

 

 

 

A właśnie z tym poradnikiem  pobrałem program i sprawdzałem i nie mam z ss  

 

 

 

 

 

A moge podac Ss-y  z innego servera ??  ale nie z tej sieci 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego krótka piłka, albo szukasz tych ss'ow według poradnika i je znajdujesz, albo 100 reklam. To jedyne opcje na UB

 

. W innym wypadku tego nie dostaniesz, i nie spamuj o zrobienie nowych, bo to nie tędy droga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 Szukaj pliku z nazwą : HalfLife00 HalfLife01 HalfLife02 HalfLife03 HalfLife04   Jak to znajdziesz to bedzie dobrze. Jak masz jeszcze problem napisz PW chętnie pomoge ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...