Skocz do zawartości
Z.a.K.o.C.h.A.n.A

Moderator teamspeak3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3:KC MichaS :* , z α к σ ¢ н α η α.♥

 

2. Wiek:17

 

3. Doświadczenie:6/10

 

4. Mikro (obowiązkowe):Tak

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Zależy od dni. Ale zazwyczaj po 3/4 h a zdarzają się dni że nawet po 7/8 H siedzę lub więcej :).

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie):Ponieważ chciałabym pomóc moderatorom TeamSpeak3 :) oraz byłam wielokrotnie adminką na innych teamspeak3

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Starała bym się wprowadzić jak najwięcej nowych rzeczy na tym TeamSpeak oczywiście za zgodą administratorów TeamSpeak. Więcej Priv

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, konfliktowa, jesteś na sieci od grudnia, są lepsze podania. Michasiu czy wyrażenie swojego zdanie jest równoznaczne z warnem?

 

 

 

Też chciałbym warna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żałosne jest to co robicie. 

 

Płaczecie, że wśród nas jest kolesiostwo, a wy jesteście żywym dowodem jak działa kolesiostwo.

 

Kolejne takie komentarze będę JA już nagradzał warnami bo nie będę tolerował spłakanych nastolatków. 

 

 

 

Co do podania czekam na wypowiedzi większej ilości osób i nie tylko tej  ''zgranej paczki'' co pisze u góry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarnąć się dzieci!!! Co z tego że zrezygnowała z @JB co to ma do znaczenia jako moderator TS3???

 

A to że tworzy grupki na TS3 to oznacza, że jej wina?? Po prostu zdarza się tworzyć Grupy... Każdy ma swoją grupę rówieśników z którymi gada a z którymi nie gada.

 

Więc proszę  o niekomentowanie postu takimi uwagami jak powyżej bo to wskazuje na to, że są bufonami i nic więcej.

 

 

 

"Dopiero co zrezygnowałaś z @JB, jesteś konfliktowa i tworzysz grupki na TS. Nie." Taki oooo!!!!

 

 

 

Jestem zdecydowanie na TAK!!!

 

+Miła Osoba.

 

+Wiek.

 

+Ogarnięta.

 

+Sympatyczna.

 

+Nie ma problemu z nią się dogadać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to teraz ja tu powiem co mam do powiedzenia, a więc;

 

Jesteś dziewczyną, a większość tutaj to chłopaki więc z tąd te głos/y na tak.Ale moim zdaniem nie nadajesz się na moderatora.

 

Siedzisz na ts owszem, ALE jestes dosyć konfliktowa osobą,robisz w okół siebie szum.

 

Ale o co?Najpierw te spiny na jail'u.

 

Potem admin, rezygnacja.

 

Ja rozumiem ze to dziewczyna, ale panowie, nosz kur** nie mozna dać komuś moderatora bo ma cycki....

 

Ogólnie to ludzie Cie lubią, prywatnie też nic do Ciebie nie mam, no ale nie widze Cię poprostu w roli moderatora, bo nie no.

 

Jesteś na sieci od 3 grudnia 2015, kolejny minus.

 

 

 

I jak ktoś mi tu doda jakąś notke że tam coś tam, to padne no, moje zdanie moja opinia,dziękuje dobranoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty to sobie chyba jaja robisz dziewczynko JESTEM NA NIEEEE

 

 

 

Spinasz sie o byle co 

 

 

 

nie nadajesz sie do tej funkcji 

 

 

 

i tak jak kolega wyżej robisz SZUMMM wymyślasz jakies Historyjki ze niby grupki mamy wiec sory ale NIEEE 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamykam na prośbe Paulinki.

 

 

Od siebie dodam jedynie że jesteście bandą patałachów... Nic więcej... Jak @@aquax napisał... To wy pokazujecie kolesiostwo i Wasze śmieszne grupki...

 

 

Jedyna odpowiedź jaka jest na miejscu to odpowiedź @@HaZarD974 i to wlasnie ją szanuje...

 

 

Reszta z Was powinna dostać po warnie, za wypisywanie ustawionych wypowiedzi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...