Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY]Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na sieć przybywa coraz więcej grafików. Moją propozycją jest stworzenie poddziału "Pojedynki graficzne". Na czym by to polegało? Już tłumaczę. Dwie osoby umawiają się na pojedynek, robią prace i wysyłają je do organizatora na PW. Ten natomiast tworzy nowy temat z ankietą-głosowaniem i użytkownicy głosują na ich zdaniem lepszą pracę. Oczywiście prace nie będą podpisane, przez co nie będzie faworyzowania typu 'głosuję na Ciebie, bo jesteś fajny', 'nie wybiorę tej pracy bo go nie lubię' etc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm propozycja bardzo ciekawa i uważam, że wprowadziłoby to coś nowego i uprzyjemniło przebywanie na forum.Graficy mieliby szanse na pokazanie się i swoich umiejętności. Uważam również, że prace obu grafików powinny być na ten sam temat. Również można wprowadzić ankiety jaki pojedynek chcielibyście zobaczyć.

 

Organizator powinien być jeden, aby nie było niedopowiedzeń.

 

Osobiście mógłbym się tym zająć, czemu nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak, fajny pomysł bez faworyzacji. O ile dobrze pamiętam na gr*ffika.pl takie coś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

dobry pomysł, ale graficy równie dobrze mogą namawiać ludzi na PW , ale mówmy, że są uczciwi ;) każdy z każdym miałby taki pojedynek i na koneic podliczenia i premka lub vip na miesiąc ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli trzeba będzie to mogę pomóc przy organizacji. Nie koniecznie to muszą być pojedynki, ale np. SOTW (sygnature of the week), a przy większym zainteresowaniu nawet month itd. Evo jako moderator ma dużo więcej pracy, więc ktoś kto ma mniej obowiązków powinien się tym zająć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Proponuję żeby graficy między sobą ogarneli, kto, za co jest odpowiedzialny i zorganizowali to.

 

(np. ktoś był by za szukaniem prac w necie, inni za pisanie/wstawianie itd)

 

 

Na pewno nie. Użytkownicy wybierają tematykę i z tą tematyką trzeba zrobić pracę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na pewno nie. Użytkownicy wybierają tematykę i z tą tematyką trzeba zrobić pracę.

 

 

nie zrozumieliśmy się xD

 

chodzi mi o organizację typu "ogłaszanie wyników""sprawdzanie czy praca jest Twoja" itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...