Skocz do zawartości
Gość

[UB]szkoda slow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:AiM ?

Godzina, data zdarzenia: teraz

Mapa:cbble 

STEAM_ID / IP:195.248.246.68

Uzasadnienie:nwm za co ban grałem i nagle wyskakuje ban ze czituje hahah xD aj kill you niech się nauczy grac a później bierze za adminowanie.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

http://speedy.sh/Feth2/aim.dem

 

 

 

Proszę demo :]

 

 

 

Zachęcam UBT do oglądania i wyrażenia swojego zdania.

 

 

 

Nie jest one jakieś "super" ale wystarczające by ocenić i poprawnie zdecydować :]

 

 

 

edit : //

 

 

 

Na Twoje szczęście albo i nieszczęście zawinił plugin gdyż demo nie jest tak długie jak je nagrałem :]

 

 

 

Na dzień dobry 07:28:xxx wbiegasz, lecisz prosto na skrzynię i celownik po ścianie lata za przeciwnikiem :] aż takie info masz? zawsze tak wyczekujesz za przeciwnikiem?

 

 

 

09:20:xxx Info masz piękne gdyż lecisz prosto na drabine by zabić typa w oknie gdzie dopiero na ostatnią chwilę wystaje mu tłumik od M4 :] lecz Ty wiedziałeś wcześniej, iż on się tam właśnie znajduje. 

 

 

 

Resztę zostawiam UBT jak dla mnie jesteś spalony na maxa  8)

 

 

 

Jeśli nie teraz to zapamiętaj moje słowa, że będę na Ciebie polował :] i wiedz, iż już nie jednego Admina sprawdziłem z powodzeniem  :clapping:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hahahaha fajnie się oglądało ale co ty w nim widzisz ? ze się rozglądałem zawsze tak robię , ze gram na słuchawkach i słyszę co nie co . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...