Skocz do zawartości
beoer

[UB]Ban bez powodu : ]

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 18:32

Nick admina/gracza, który zawinił: adonai29

Dowody:

 


http://zapodaj.net/8b2bcd39e25cf.png.html

Świadkowie: hmmm, nie wiem

Uzasadnienie: Ban bez powodu ? Hmm. Wydawało mi się że powód bedzie "7 sec nie minęło" czy coś w tym stylu. Ale zawsze czekałem 7 sec i wtedy tepałem się na resp i strzelałem ... No cóż:]

 


17. Powody banów mają być jasne, zrozumiałe i proste, bez przekleństw i zbędnych dodatków np. ban za tekstury - powód: txt lub tekstury, obrażanie - powód: obrażanie lub obraza itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wybacz że taki powód, ale niechcący potwierdziłem bana przed wpisaniem powodu. A bana dostałeś za bugowanie perku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha? Bugowanie perku, powiadasz? To powiedz mi jak go zbugowałem : }}}}}}} Wątpie jakoś w ten powód bo pierwsze słysze że można zbugować perk "Teleport". No ale jeśli można to mi wyjaśnij : ]

 

 

 

(Może chodzi Ci o to że po Tp lądowałem tak że nie mogłem się ruszyć? - Ale to raczej nie jest na moją korzyść ani to nie jest bugowanie perku jeśli o to chodzi)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Słuchaj pisałem z byłym opiekunem coda i napisał mi, że to jest bugowanie perku.

 

Zrobiłeś zły teleport wbiłeś się w ściane i nie możesz nikogo zabijać, tylko musisz dać sie zabić, albo slap od admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem to nie jest bugowanie perku ... Najwidoczniej ktoś się nie zna: ] PS. Skąd mogłem wiedziec? Miałem się sam domyślić ? Pisze to gdzieś na forum, jak tak to Przepraszam, ale ja nie znalazłem takiego "punktu" który zabrania zabijać po złym teleporcie. Pozdrawiam. I tak te skargi za przeproszeniem gówno dają ... Popełniłeś błąd, nie ja i powinieneś mieć jakieś upomnienie, ostrzeżenie czy co tam wy macie ... Następnym razem lepszą wymówke znajdz ;-;

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bugowanie teleportu polega na tym że jak się teleportujesz w ściane/obiekt cokolwiek , nie mogłeś się ruszyć to jest bugowanie perku. Adonai jeżeli zauważył że zabijałeś a nie mogłeś się ruszyć albo slapy nie ruszały cię , należy ci się ban na 30min bo wykorzystujesz bugi gry:) Jak dla mnie skarga nie słuszna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po konsultacji z opiekunem serwera cod doszlismy do wniosku iz błąd nie lezy po stronie gracza jak rowniez czesc racji ma adonai i pozdro bez dwoch zdan jest to wykorzystywanie bledu ale nie powiedzialbym ze na korzysc gracza ban miną na przyszlosc bedzie jasne aby takich sytuacji nie banowac ewentualnie slayować jezeli gracz zostaje ostatni i nie moze wykonywac celow 

 

za bana w imieniu administracji przepraszam mysle ze temat wyjasniony 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...