Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]@ 2 idiotyczne rozwiazanie 2 @

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

co do wypowiedzi kixa zgadzam sie z nim spoko bedzie oki a  @jar|luki   chciales dowod na odpalonego admina ?  prosze bardzo link 

 

 

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/29989-kolejny-ban-od-koljnego-niekumatego-admina/

 

 

 

 

 

a kto wychwycil admina odpala ja nikt inny tylko ja a bodajze na serwie byla wtedy karolinka i nie widze na uszy o ile sie nie myle :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ty chyba nie zrozumiałeś ,jak go przyjmowali, to raczej nie był odpalony, ale będąc adminem pomyślał pewnie , że jest nietykalny i będzie mógł cisnąć na czitach ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i co że byli ? widać jak skonczyli prawda?? a pierdolamento na serwie odpaleni admini biegaja takiego mi wskaz a nie tych co zbanowani zostali nie wiem czemu sie odnosisz do tego ze zlapales admina na czitowaniu byłeś adminem i taka twoja rola i zadanie zeby pilnowac serwera nie wiem nagrode jakas chcesz za to ze robiles co do ciebie nalezy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

nagrode moze nie w tym cel ale tak sie dziac nie powinno ze sa przyjmowani przez was gracze robicie  z nich adminow a oni sie odpalaja bo mysla ze maja wladze juz jar|luki nie wyciagaj brudow z pod dywanu multi-head zadna nagroda sie nikomu nie nalezy ewentualnie jakis + za zlapanie nie lojalnego admina lub - 1 warn tez bylo by czysciej bo zlapac odpalonego admina jest nie lada wyzwaniem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ze sa przyjmowani przez was gracze robicie  z nich adminow a oni sie odpalaja 

 

 

 

 

 

To już chyba zależy od nich czy się odpalą czy nie, a nie od H@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...