Skocz do zawartości
pionteczekessa

Wywiad z Michałem :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dziś przeprowadziłem wywiad z Michałem, jeśli chcecie się o Nim czegoś dowiedzieć to zapraszam do czytania.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor

[/align]

 

[align=center]Michał (ManiaK)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siemka, masz może czas żeby przeprowadzić wywiad?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj... Oczywiście. ;]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie napisz jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Michał, mam 18 lat i mieszkam niedaleko Mielca w województwie podkarpackim.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To niedaleko ode mnie ;). Lubisz swoje miejsce zamieszkania?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... A jakże inaczej... Od dzieciństwa jestem związany z tym miastem. Zawsze jestem dumny z tego, że moja ulubiona drużyna Stal Mielec,  gra w Superlidze Piłkarzy Ręcznych. Jeżeli jest to tylko możliwe to pragnę uczestniczyć i kibicować w każdym meczu, który odbywa się u nas. Mimo iż nie jest to jakieś przebojowe i nowoczesne miasto, to i tak je kocham. ;]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Interesujesz się piłką ręczną czy po prostu kibicujesz tej drużynie ze względu na to, że jest z Twojego miasta?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, że się interesuje się ręczną... Zawsze chciałem poświęcać jej jak najwięcej czasu.. Kibicuje Stali dlatego że doszła bardzo daleko. Gra z najlepszymi drużynami takimi jak Vive Targi Kielce i Wisła Płock... Moją drugą miłością jest siatkówka... Lecz kibicuję nie drużynie z moich okolic - lecz Skrze Bełchatów. ;]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawa sprawa. Masz jakieś inne zainteresowania lub hobby poza piłką ręczną i siatkówką?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście... Pomyślicie, że pewnie jestem kujonem lub kimś w tym stylu... Bardzo lubię rozwiązywać zadania matematyczne, dlatego też w liceum wybrałem profil mat-fiz... Uwielbiam także pływać. Mógłbym godziny spędzać na basenie i pływać w tą i z powrotem... Niektórzy pomyślą, że to idiotyczne, lecz ja widzę w tym sens. ;]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawy sposób na nudę. Posiadasz rodzeństwo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, mam siostrę na studiach medycznych... Jestem wdzięczny rodzicom, że nie jestem jedynakiem. ;]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A ja wręcz przeciwnie ._. . Chciałbyś nam poopowiadać o swoim dzieciństwie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Każdy był dzieckiem i odwalał coś idiotycznego. :) Jedno wydarzenie utkwiło mi w pamięci... Była dość mroźna zima i jak to dzieci wychodziło się na dwór i szukało pomysłu na zabawę. (W dzisiejszych czasach, ciężko młodzież odciągnąć od komputera) . Niedaleko mojego domu ( 600m) był taki mały staw. Temperatura była poniżej -5 st. więc powstał lód. I jak to ciekawość młodzieńcza, zastanawialiśmy się co teraz znajduje się pod lodem (Idioci). I rozpoczęliśmy wykopaliska. Tłukliśmy przez 2h twardy lód na różne sposoby. Od bicia kijami, metalowymi rurkami, po skakanie.. Lecz o mało co nie wydarzyła się tragedia... W pewnym momencie lód dookoła mojego kumpla się załamał... Na szczęście niedaleko był właściciel stawu i pomógł go nam wydostać... Skończyło się na tym, że zostaliśmy odprowadzeni do domów, i zwyklinani przez rodziców... I doszło do lekkich rękoczynów, co w dzisiejszych czasach ciężko spotkać, ponieważ panuje bezstresowe wychowanie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fakt, dyscyplina musi być, ale dzisiaj jest to rzadko spotykane. Teraz dla odmiany może nam opowiesz jakąś zabawną historię z Twojego życia, której nigdy nie zapomnisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z racji tej, iż mam teraz multum osiemnastek itp. to zabawne historie są na bieżąco. Było to na 18 u koleżanki w Styczniu... Jak to na osiemnastce pasuje wypić kilka kieliszków symbolicznych na cześć jubilatki... Lecz tych kieliszków było o wiele za dużo. Chciałem się przewietrzyć więc wyszedłem z knajpy na dosłownie momencik.. Byłem dość nieźle wypity więc już bardziej opowiadam to co mi kumple następnego dnia opowiadali... Widzieli mnie jak siedziałem na zaspie śniegu, 20m od baru i rozpocząłem jakże interesującą rozmowę z psem. Tylko w tym problem, że zauważyli dopiero po 3h że mnie nie ma... Skończyło się na tym, że miałem przemarzniętą puoę i trzeba było chodzić na dość długą kurację do doktora.. Od tamtej pory zachowuje umiar i staram się nie odlecieć .

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha :D. Zmieńmy temat... Kiedy i jakim sposobem znalazłeś się na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na Multi-Head dostałem się dzięki kumplowi z gimnazjum. Na imię mu Marcin, niektórzy może go pamiętają z nicku XayreS*, który miał tutaj admina. ;] Od tamtej pory po prostu nie potrafiłem przestać myśleć o COD200 i debilnych rozmowach z Bezdusznym, Nightwolfem, Salezianem i Mordercą na TeamSpeaku. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nadal utrzymujesz z nimi kontakt?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz co.... Pod koniec 2012 roku, miałem dość długą przerwę z CS i MH... Więc można powiedzieć, że kontakt tak jakby się urwał, bo jak powróciłem na serwerownię, to Bezducha i Saleziana nie było..

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ma to jak stara ekipa. Kiedy już zdobędziesz rangę Admina COD będziesz się starał o jakieś rangi?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem dość skromną osobą więc na razie mi się wydaję, że powrót na stanowiska admina tymczasowo mi wystarczy... Co będzie dalej - czas pokaże. Wszystko zależy od sytuacji na serwerowni i własnych kompetencji. ;] Lecz jeżeli ktoś mi zaproponuje stanowisko bądź poprosi o pomoc- chętnie pomogę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że możemy zostawić temat MH. Jakiej muzyki słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uwielbiam słuchać muzyki electro/ imprezowej... Po prostu przechodzą mnie drgawki jak założę słuchawki i leci moja ulubiona nutka. Pozdrawiam Fightera- bliźniaka muzycznego. ;D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie pozdrawiamy Fightera. Chcesz kogoś pozdrowić pod koniec?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tsaa... Jeżeli to kiedyś przeczytają to Bezducha, Wilka, Saleziana i moich złamasków z TeamSpeaka - 7aro , strzelec wyborowy, Smyka i lukiego który bulwersuje się że nie może we mnie trafić. :*

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]I tak jak zawsze na koniec poprosimy suchara.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Dlaczego usunąłeś mnie z listy znajomych?!

[/align]

 

[align=center]- Bo mnie wq***asz!

[/align]

 

[align=center]- Ale ja jestem twoją żoną!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Suche jak dziewczyny na mój widok :>. Dziękuję za wywiad i pozdrawiam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki za spędzony czas... Trzymaj się. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nutka od Michała:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...