Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na jar | luki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: 17.05.2014 00:08

Nick admina/gracza, który zawinił: jar | luki

Dowody:

Świadkowie: Paru graczy na serwerze

Uzasadnienie: Grały odpały na dd2 od 23:30 pare odpałów wyszło których rozpisze jutro , pisałem na sb czy jest admin , w końcu pojawił się admin więc napisalem mu dwóch graczy którzy grali podejrzliwie , napisałem "sprawdz Legendary Player O.Ooo" następnie napisałem drugi nick "sprawdz Kondominator" po czym następne 5 min grał dalej i nie poszedł nawet na specta. Napisałem żeby poszedł na specta a nie grał i sprawdził tych graczy , następne 2 min grał , więc napisałem jeśli nie sprawdzi ich to napisze skarge a skarge i tak napisze mimo wszystko , za to że zamiast wysłuchać gracza wolał grać dalej (jakieś 3 rundy). Po czym dostałem bana na 30 min za spam na u@ . No to jest jakaś przesada , pisałem na u@ z myślą że admin tego nie zauważył czy po prostu ma to w dupie a typ mi daje bana na 30 min z powodu pisania na u@. Przesada , czekaliśmy na admina tyle czasu , co i tak połowa cziterów wyszła a jak już admin przyszedł to dał kicka graczowi z powodem żeby zmienił nick . Moim zdaniem jest to nie fair dla graczy .Tyle z mojej strony , Dziekuję.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli ty myślisz że którykolwiek z adminów będzie reagował na tego typu zgłoszenia to się mylisz , są to 2 screeny ale wiadmości tego typu było o wiele więcej co do sprawdzenia graczy i zejścia na spekta najpierw musiałem paść bo sama komenda kill i przejście w trakcie gry nie działa 

 

zatem czekam kolego na dowody na których będzie widać ze specjalnie wbiegałem srodkiem na kamikadze 

 

dodam że wskazani przez ciebie gracze byly czyści :))

 

 

 

 

http://speedy.sh/GM3uM/2014-05-17-00002.jpg

 

 

http://speedy.sh/RHDQH/2014-05-17-00003.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kolego jak składasz skargę, to przedstaw dowody!

 

Co do jarlukiego, to wiem, że w jego obecności żaden odpał nie pogra, widocznie uznał, że gracze są czyści. Następnym razem uważaj co piszesz, bo za takie zgłoszenie nadaje się na bana.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...