Skocz do zawartości
NumberOne

[PRZYJĘTY]NumberOne is here

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NumberOne


Wiek: 17lat


Doświadczenie (w byciu adminem):  Konkretnie nie powiem, bo reklama, ale też wszystkiego nie pamiętam. Za cały mój staż w cs'ie było ich klikanaście, może więcej. Na różnych sieciach i typach serwerów.


Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jak czytałem, to u was 8/9 to już pisanie pluginów. Ja niestety tej umiejętności nie posiadam, bo nigdy ode mnie tego nie wymagano, więc nie było potrzeby bym uczył się czegoś więcej niż ich edycji. Dlatego oceniam ją na mocne 7.


Staż w CS-sie: Będzie to około 7 lat.


Steam / NonSteam: http://steamcommunity.com/id/FellDark


Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/NumberOne/80.72.40.110:27034/


Dlaczego TY .!: Zacznę od wytłumaczenia.Tak wiem, że nie spełniam wymagań, ale Positive chciał, żebym napisał podanie jak najszybciej, ze względu na to, że sam nie wyrabia z 100% ogarnianiem serwera, a na serwerze jest bardzo mało adminów. A jeśli chodzi o mnie to tak... Mam doświadczenie i przyzwoity staż w cs'a. Potrafię się odnaleźć w różnych funkcjach. Jestem aktywny i pomocny, do tego staram się wykonywać moje obowiązki na jak najwyższym poziomie. Na serwerze można mnie (odkąd gram) zobaczyć codziennie. Gdy tylko jest okazja pomagam Positive zgłaszając naruszenia, bo wiem, że przy tak dużej liczbie graczy, ciężko wyłapać wszystko. Jeśli ktoś ma naprawdę duży problem z niespełnionymi wymaganiami, to zamiast ogarniać serwer mogę je spełnić, ale to będzie niepotrzebna strata czasu.  


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko zależy od mojej aktualnej sytuacji, ale może 2/3h, a w potrzebie nawet więcej.


Kontakt: Forum, Steam.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze jest mało adminów, a NumberOne gra często i aktywnie bierze udział w pomaganiu mi przy "sprzątaniu" serwera z czitów. Brakuje mu godzin, ale weźmy pod uwagę sytuację, że na serwerze jest naprawdę mało adminów a cheaterów jest sporo i nawet jeden admin na serwerze potrzebuje całej mapy aby ogarnąć to wszystko.  Chociaż nie spełnia wszystkich wymagań, poprosiłem go o napisanie podania na admina. Myślę, że podoła obowiązkowi i szybko nadrobi zaległości jakie potrzeba na podanie o admina.

 

Wiem, że ktoś sobie zaraz zacznie mówić, że konto pod podanie czy nikt go nie zna za dobrze. Ale mało kiedy gra na serwerze jakiś admin aby dobrze znał wszystkich graczy i pisał w ich podaniach że są ogarnięci. A z brakiem adminów na serwerze jest dużym problemem i nawet jeśli ktoś sądzi, że konto pod podanie to nalegam aby dać szanse wszystkim graczom z tego serwera, ponieważ spowodowało by to wzrost adminów na serwerze a obniżyło ilość cheatów.

 

Dlatego mimo braku godzin czy nie znajomości NumberOne na forum, uważam że powinno się dać mu szanse na to miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na cod 500 z pewnością przydał by się dodatkowy admin  ,na serwerze jest dużo gracz którzy graja na na aimie lub wh i nie ma kto tego ogarnąć jest to dość często spotykana na serwerze cod 500 sytuacja .Masz moje TAK powodzenie i wytrwałości bo adminowanie tam nie będzie łatwe .Popraw tylko troszke aktywnosc

 

Pozdrawiam FiGhT3r.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...