Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Kolejny poradnik :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, mam kolejny poradnik dla was, tym razem nie mój, ale myślę że wam się przyda.

 

Dzisiaj grałem w tt,postawiłem pake następnie zakampiłem w miejscu gdzie mnie nie było widać zdając się na słuch ,nagle pojawiło się counter-terrorist Win.Rzecz w tym że nie słyszałem rozbrajania paki.Albo jestem głuchy albo gracz posługiwał się skryptem który podałem niżej.Skrypt polega na tym że nie słychać kiedy rozbrajamy pake(Wyłącznie nożem)!! INSTALACJA 

1.Wchodzimy tam gdzie zapisaliśmy counter-strike(najłatwiej kliknąć na cs prawym przyciskiem myszy wybierając funkcje "właściwości"poczym klikamy :otwórz lokalizajcę pliku". 
2.Klikamy cstrike i szukamy pliku config,kopiujemy go wklejając go byle gdzie najlepiej na pulpit zmieniamy jego nazwe na usercofig,usuwamy jego zawartość wklejamy: 
alias +Rhox.402 "+use; +attack2; wait" 
alias -Rhox.402 "-use; -attack2" 
bind "o" "+Rhox.402" 

3.Zapisujemy,przenosimy do cstrike,włączmy cs,Wszystko działa:) 

POZDRAWIAM

 

źródło:  http://pochylnia.pl/...he-rozbrajanie/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Życzę powodzenia ze skryptami na naszych serwerach. Wszystkich chętnych zapraszam do robienia reklam naszej sieci w ilości 100 sztuk jeszcze przed banem :D. Pamiętajcie jednakże, iż tylko raz dostaniecie w taki sposób UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...