Skocz do zawartości
Kenpachi Zaraki

Sparku aka Ken-chan

Rekomendowane odpowiedzi

To , a żeby się dużo nie rozpisywać , aby każdy dał radę to przeczytać , stary czy młody , duży czy mały , kobieta czy mężczyzna( czy może Austriak) To rzeknę iż powróciłem po dość długiej przerwie aby znów móc Władać mym królestwem .Niektórzy mogą mnie znać z czasów gdy byłem UBT ( udało się dostać mimo trudnych demek <3) i admina cod (trochę niechlubnie , przyznaję ale się poprawiłem hehe ;) ) To , a żebyście mnie lepiej poznali rzeknę kilka słów o sobie : me imię to Kamil , wiosen mam już 17 ale jesieni niestety nadal tylko 16 . Zainteresowania me są rozległe jak gałęzie w najpotężniejszym drzewie , a w szczególności dębie więc powiem w skrócie : dziewczyna , muzyka , militaria , anime , cs. W tejże kolejności. Pochodzę z miejscowości o nazwie Gorlice-bitwa tu nawet była . Z województwa małopolskiego . Stwierdzam także iż od tej chwili będziecie zdani na mnie oczywiście jeśli Consecuente mnie zniesie , a to osoba o nerwach z najtwardszego metalu. Więc możliwe , że dłużej zabawię. Spotkacie mnie na cod 200lv , a także którymś z dd2 . Z przyjemnością także porozmawiam z Wami na Ts'ie :) Jeszcze tylko pozdrowienia które zakończą , tą jakże krótką notatkę .

 

-Consecuente - zobaczymy czy naprawdę masz takie mocne nerwy

 

-Danke-ledwo Cię poznałem ale juz Cię lubie + lamisz na dd xD

 

-Salezian( żyjesz czlowieku???)

 

-7(mistrzu mój od UBT xD)  

 

-Bad'ek - pewnie i tak mnie nie pamiętasz

 

-BounDer-sprzedał rangi xD

 

-ProSatanek -cziter nad czitery , który nigdy mnie odpalonego nie złapie xD

 

-August - dodawać nic wiele nie trzeba

 

-Nocny Wilku- może i mnie pamiętasz ale pewny nie jestem xD

 

 

 

jesli kogoś nie pozdrowiłem to wybaczcie xD Skleroza nie boli :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie chciej się przekonać na własnej skórze gdy mi nerwy puszczają :P. Witaj ponownie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...