Skocz do zawartości
Gość

jak to mozliwe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

1 raz w zyciu z czyms takim spotkalem sie 

 

 

 

wchodze w cs, wbijam na serv 2-15 minut, i pada mi internet.. nic nie pomaga oprocz tego, jak isc do wlasciciela prosic zeby wylaczyl i wlaczyl routera, wtedy wszystko dziala, a pisze mi, ze polaczenia do routera jest, a do interneta - nie.

 

operator chyba orange router tp link 

 

potrzebuje pomocy i powiedziec jak to moze byc?!  

 

Lenovo v570   intel core i3 - 2330M 2.20 GHz

 

RAM 4.00 Gb 

 

windows 7 64bit

 

Nvidia Geforce 525m 

 

nie wiem co jeszcze podac  :help:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sprawdź kabel prowadzący do "gniazdka sieciowego" czy nie jest przerwany czy coś, jak jest to sprawdź czy wszystko dobrze jest podłączone ;) Jak to też jest ? no to może być "router" uszkodzony, albo "gniazdo". Chyba że cię nie zrozumiałem, czy na routerze są wszystkie potrzebne zaświecone diody ? Bo jak tak, to masz coś z kartą sieciową :) Dokręć ją, albo coś popróbuj :) Jak nie piszesz z kompa ( bo na nim neta nie masz ) to jak to napisałeś ? xDD

 

 

 

 

 

Nwm czy dobrze napisałem bo nie rozumiem co tu napisałeś za bardzo.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Sprawdź kabel prowadzący do "gniazdka sieciowego" czy nie jest przerwany czy coś, jak jest to sprawdź czy wszystko dobrze jest podłączone ;) Jak to też jest ? no to może być "router" uszkodzony, albo "gniazdo". Chyba że cię nie zrozumiałem, czy na routerze są wszystkie potrzebne zaświecone diody ? Bo jak tak, to masz coś z kartą sieciową :) Dokręć ją, albo coś popróbuj :) Jak nie piszesz z kompa ( bo na nim neta nie masz ) to jak to napisałeś ? xDD

 

 

 

 

 

Nwm czy dobrze napisałem bo nie rozumiem co tu napisałeś za bardzo.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Mam laptop, przez wi fi mam internet. Dzis 3 razy wchodzilem w cs-a i 3 razy mi internet spadal. Jak kurwa cos go blokuje, bo napisane jak polaczenie do routera jest, a do interneta nie ma. Juz 4 godziny nie gram w cs i wszystko dziala ok. Wczesniej takiego nie bylo. Rozumiem ze to jest ciezko do zrozumienia, ale sam nie moge logicznie do tego podejsc =\  :diablo:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...