Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]"Kultura - Ogarnij sie..."

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

Bez zbędnych formalnosci typu - ile gram w CSa, z kim, dlaczego, jakiego mam skilla itp - to nie ma znaczenia

 

 

 

Skarga jest napisana z prostego powodu - Admin, który jako powód podaje "Ogarnij się" i nie potrafi konkretnie sprecyzowac co ma na mysli, do tego jawnie wciska mi w usta slowa których nie wypowiedziałem/napisałem i kieruje sie  własnymi egoistycznymi pobudkami, zamiast dobrem serwera i PRZEDE WSZYSTKIM - sprawiedliwościa - to nie jest dobry admin :)

 

 

 

 

 

Opis sytuacji nie będzie krótki, dlatego zamieszczam go na dole, ponizej "wzoru" - ograniczę sie tylko do dialogu, miedzy mna a Adminem - oraz początek jednego z graczy, jako wyjaśnienie - od czego sie zaczęło

 

 

 

 

 

Generalnie od siebie dodam jedynie, ze sam byłem adminem na 2 serwerach, w tym jeden jako H@ - tak wiec pojecie mam na temat jak powinien sie zachowywac dobry admin, jakie powinien miec podejscie do ludzi i gry. Dla mnie dobry admin powinien sie cechowac głównie 1 zasadą:

 

- uczciwym podejsciem - tj. nie wykorzystywac swojej pozycji, bo "go nie lubię" , traktowac ludzi uczciwie (po prostu jak ludzi) (wyjatek to czity - ale czity to nie ludzie :P )  

 

 

 

 

 

Do rzeczy:

 

 

 

 

 

Data i godzina zdarzenia: około godziny 15:00

Nick admina/gracza, który zawinił: Russkan || MH Gaming

Dowody: 

 

http://i57.tinypic.com/waknyr.png

 

http://i62.tinypic.com/34t906c.png

 

http://i60.tinypic.com/sv2nvs.png

 

http://i57.tinypic.com/2hyw7bq.png

 

http://i62.tinypic.com/2laefz5.png

 

http://i61.tinypic.com/11tr21d.png

 

Świadkowie: około 20 graczy, na wyciagu z konsoli można zobaczyc pare ksywek.

Uzasadnienie: powyzej i ponizej :)

 

 

 

 

 

 

 

Tak wiec : Dialog miedzy mna - "Ja" , Russkan'em - "Admin" i niejakim Bienio (L) - "Gracz"

 

 

 

 

 

Dialog jest przepisywany z konsoli, jako dowód - screenshoty ww konsoli, choc z tego co patrzyłem pare zdan tam pojawiało sie w złej kolejnosci

 

 

 

zaczynamy:

 

 

 

Akt 1

 

Intro

 

 

 

Gracz - :D zal w ch*j 

 

Admin (nie w temacie) - przepraszam za maly nie ogar 

 

Gracz - mojego grania

 

Ja - to fakt

 

Ja - jestes slabiutki

 

 

 

Kicked: kultura

 

 

 

wyjasnienie: krotkie potwierdzenie slow goscia który był pierwszy w tabeli - chyba nie trzeba dodawac, ze tak jego słowa jak i moje - ironia...

 

Dostałem kicka, za rzekomy brak kultury...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akt 2

 

Kam bek na serwer

 

 

 

Ja - No admin jaki typ

 

Ja - przeciez nie obrazam nikogo

 

Admin - uwazaj se

 

Gracz - :D

 

Admin - Jeszcze raz

 

Ja - ale co jeszcze raz?

 

Gracz - co? :D

 

Ja - nie obrazilem nikogo

 

Ja (u@) - powiedz o co kaman to sie poprawie

 

Admin - Cytuje "Ale Admin slaby"

 

 

 

 

 

 

 

.... nic dodac nic ując - jak pisałem wczesniej - jawne wciskanie mi w usta słów, których nigdy nie wypowiedziałem...

 

 

 

 

 

Akt 3

 

Wyjasnienia

 

 

 

Ja - Ja pisalem ze Bienio jest slaby

 

Ja - a na pytanie kto ma adma odpisałem ze admin     -    wczesniej jeden z graczy zapytał kto ma adma - odpisałem ze "pewnie admin"

 

Ja - ale badz co badz jestem wspanialomyslny i Ci wybacze

 

Ja - wybaczam

 

 

 

 

 

...próba wyjasnienia adminowi, ze nie wszystko co ludzie pisza/mówia dotyczy jego jakze waznej osoby

 

 

 

 

 

Między aktem 3 a Aktem 4 był jeszcze jeden dialog - z powodu popełnienia błędy przy robieniu ss'a (wkleiłem 2 razy ten sam ss) ominę ten etap - całosc jasno określa sytuacje, Akt 3.5 jest zbędny w takim wypadku

 

 

 

Choć jeśli ktos koniecznie chce wiedziec - w skrócie - Admin mi zaproponował skargę, odpisałem mu, ze nie widzę sensu tego robic, ze wolę wytoczyc jego własne błędy - jemu

 

Nie poskutkowało tak wiec cd ponizej

 

 

 

 

 

Akt 4

 

Konfrontacja

 

 

 

 

 

Admin - Będziesz tak płakał czy sie ogarniesz?

 

Ja - nie ja zaczalem...

 

Ja - Nie obrazilem Cie a Ty mi wciskasz kit

 

Ja - ze to zrobilem

 

Ja - po co mam to robic?     -   na propozycje Skargi 

 

Ja - wole Tobie uzmyslowic, ze sie nie znasz na swojej robocie

 

 

 

 

 

 

 

kicked: Powod - "Ostrzegam ostatni raz" 

 

 

 

 

 

cóż....

 

 

 

 

 

Akt 5

 

Finał

 

 

 

 

 

kam bek egen na serwer

 

 

 

 

 

Ja - przed czym ostrzegasz?

 

Ja - przed zwykla uprzejma rozmowa?

 

Ja - dotyczącą niewygodnych faktów?

 

Admin - Dla mnie ta rozmowa nie jest uprzejma, wiec zamkniesz sie czy mam wyciagnac konsekwencje?

 

Ja - Nie jest uprzejma bo Ty nie jestes uprzejmy

 

Ja - tylko potwierdzasz moje zarzuty na Twój temat

 

Ja - a wszystko przeciez w konsole idzie...

 

 

 

 

 

 

 

Ban... Powód (uwaga uwaga...) - KULTURA

 

 

 

 

 

 

 

Tak więc Panie i Panowie , dzisiaj moglismy dowiedziec sie na czym polega BRAK KULTURY.

 

Brak Kultury w skrócie - zwykła polemika z drugą osobą - przytaczanie ARGUMENTÓW, nie obrażanie rozmówcy, próba grzecznego zachowywania się.

 

No cóz - ewidentnie brak mi kultury... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec dodam - nie oczekuję, ze ww Admin straci stanowisko, nie oczekiwałem tego, gdy decydowałem sie pisac na ten temat

 

Oczekuje jednak, ze ww Admin jest prawdziwym facetem i potrafi przyznac sie do swojego ewidentnego błędu, że potrafi NIE BYĆ hipokrytą z rozdmuchanym ego, wykorzystujacym swoja pozycję

 

Choć jeśli to ja sie mylę, liczę, że ww Admin bądź ktos Inteligentniejszy bądź madrzejszy przytoczy mi odpowiednie argumenty.

 

 

 

 

 

Jak pisałem wczesniej - nie ma dla mnie znaczenia kwestia bana/unbana - zbyt rzadko gram w CSa by sie tym przejmować

 

Ale fakt, ze swego czasu dość długo adminowałem, wyczuliło mnie na takie sprawy. Zbyt wiele razy musiałem sam usuwac ze stanowiska ludzi, których uwazałem za kumpli - tylko dlatego bo nie potrafili byc sprawiedliwi w ocenie sytuacji - a to powinien byc priorytet dla kazdego Admina

 

 

 

 

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Heh przeprowadziłeś rozmowę faktycznie kulturalnie i delikatnie ale nie sądzisz, że prowokowałeś admina? Nie przyznaję mu racji ale cokolwiek mimo wszystko przesadziłeś. Nikt nie lubi być krytykowany, czyż nie? Admin jednak zachował się bardzo niekompetentnie. Serwer nie jest Twoją prywatną piaskownicą gdzie panują zasady Twojego widzimisia. Serwer nie jest dla Ciebie a to Ty jesteś dla serwera. Regulamin admina wyraźnie o tym mówi. Oczekuję wyjaśnień.

 

 

 

Powód bana mistrzostwo świata, gratuluję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Będąc szczerym Consecuente

 

 

 

Moje prywatne zdanie odnosnie "prowokacji" jest podobne do "obrazania" - wszystko jest kwestią perspektywy. Jednego sprowokuje/obrazi jedno słowo, dla innego będzie to powód jedynie do śmiechu

 

 

 

 

 

Myślę, ze w tej kwestii sam Russkan musi się wypowiedziec, czy czuł się sprowokowany

 

 

 

 

 

 

 

Ja ze swojej strony jedynie mogę potwierdzic, ze sam bez winy nie jestem, to nie ulega watpliwosci.

 

 

 

Będąc szczerym wobec siebie - wiele razy zdarza mi sie prowokować innych graczy.

 

W tej sytuacji jednak, jedynie Bienio mógłby narzekac - bo przyznałem mu racje - jest słaby :) Ale tu szacunek dla niego, bo potrafi patrzec na siebie z dystansem i potrafi rozpoznac ironie u innych graczy.

 

 

 

Jako wytłumaczenie - zawsze to samo: Staram sie traktować druga osobę dokładnie w taki sam sposób w jaki ona traktuje mnie.

 

Z jednej strony zaleta, bo kazdego z góry traktuje z szacunkiem.

 

Z drugiej jednak - wada. Bo mimo wszystko mógłbym byc ponad to i po prostu milczec/nie dać się prowokować.

 

 

 

 

 

 

 

Bądź co bądź, całą afera dotyczy powodów, dla których Russkan niesłusznie uznał mnie za wroga, który go obraza. Pozwolę sobie zacytować to czego nie było w konsoli (przez mikrofon powiedziane) - "nie lubię gdy mnie nazywają słabym"

 

 

 

Czyli Russkan poczuł sie sprowokowany, kwestia tylko tego czy słusznie.

 

Idac tym torem, fakt - prowokowałem go dalej, aczkolwiek robiłem to w taki sposób by mu podac na tacy wszystkie argumenty, wg których - nie ma racji.

 

Fakt, starałem się byc grzeczny, ale nie zawsze byłem "delikatny" jak to ładnie określiłes :) Dla przykładu, cytat - "wole Tobie uzmyslowic, ze sie nie znasz na swojej robocie" 

 

Delikatnie mógłbym to napisać - "wole Tobie uzmysłowić, ze sie mylisz"

 

 

 

Przyznaje - prowokacja, krytyka :)

 

 

 

 

 

Warto jednak wziać pod uwagę, ze ja jako zwykły szary gracz, jedyne co moge "zrobic" Adminowi to uzmysłowić mu jego błędy, Admin natomiast moze bez zbędnego zastanawiania się - dać mi bana :)

 

Liczyłem sie z tym, gdy zacząłem z nim polemizowac, liczyłem jednak na to, ze to solidny Admin i zamiast podejmowac pochopne decyzje, po prostu sprawdzi prawdomówność moich słów i zajrzy w konsolę. W chwili gdy pierwszy raz mi zarzucił obraze jego majestatu, minęło dosłownie z pół minuty - drugie tyle zajeło by mu sprawdzenie konsoli...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po części zgodzę się z Tobą, jednak tylko po części. Prowokacja nie musi być obrazą. Wielokrotnie zdarza mi się prowokować w podobny sposób do tego jak sam uczyniłeś. Sądzę, że (zresztą jak i ja w takiej sytuacji) świetnie się bawiłeś i pracowałeś solidnie, żeby tego bana wymusić. Osobliwe podejście ludzi lubiących słowne potyczki i czerpiących z nich wiele satysfakcji. Chyba się nie mylę twierdząc, że taki jesteś? Admin popełnił błąd dając Ci bana, poniekąd troszkę go rozumiem biorąc pod uwagę jego stosunkowo niewielki wiek, jednakowoż od adminów oczekujemy opanowania i zimnego spojrzenia na sytuację czym rzeczony zdecydowanie się nie wykazał. Myślę, że Twoja "skarga" da mu do myślenia lub pokaże jego młodzieńcza głupotę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hmm, nie mylisz się 

 

 

 

"Osobliwe podejście ludzi lubiących słowne potyczki i czerpiących z nich wiele satysfakcji." - 

 

Przejrzałeś mnie :) Zdecydowanie lubie słowne potyczki, nieraz sam je prowokuję. Fakt, byłem pewien, ze koniec konców skończy się to banem, choć nie zgodzę się, ze "pracowałem na to" - byłem pewien, ze tak sie to skonczy ale nie mogę powiedziec, ze chciałem tego, ze starałem sie wyrwać tego bana :)

 

Zawsze w takich sytuacjach człowiek ma nadzieję, ze przytaczajac sensowne argumenty, pokazując rozmówcy jego błędy - "nawróci się" go :)

 

 

 

 

 

W kazdym bądź razie, widzę, ze pieczę nad ta sprawą ma człowiek inteligentny i konkretny (szacunek), tak wiec myślę, ze temat do zamknięcia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pozwolę sobie jeszcze tematu nie zamykać gdyż chciałbym przeczytać sensowne uzasadnienie spod klawiatury admina. 

 

 

 

Prawdą ludzi nie nawrócisz, nie ludzi młodych niestety. 

 

 

 

Dziękuję za ostatnie zdanie jest mi bardzo miło, Tobie również niczego nie brakuje (zrozumiesz odpowiednio moje słowa) :).

 

 

 

Czekam na wyjaśnienia admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

PISZE Z INNEGO KONTA BO ZAPOMNIALEM PASOW.

 

Synus, jestes niezwykle ciezkim przypadkiem. Co chwille mi na u@ spamujesz, wyzywasz, wkurzasz innych i jeszcze udajesz niewiniatko. Swoim zachowaniem przypominasz 5 latka jak ktorego zabija, zaczyna sapac do kazdego. Upominalem cb, chyba milion razy, wkoncu nie wytrzymalem tego piredzielenia. Ja mam za swiadka wojTaza, ktory tez chcial ci wlepic bana. Tylko ja bylem szybszy :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Może zatem jakieś demko z wyzwiskami? Jeśli jest HLTV na serwerze nie powinno być problemów. Say admin widoczne jest na demkach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...