Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Parę słów prawdy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

To jest zwykły tekst więc nie muszę go opisywać jak "wzór" nakazuje . 

 

 

 

Cóż zaczynając grę tutaj sądziłem ,że serwer jest spoko. Wszystko "wchodzi" jak należy . Zwykły prosty bez kombinacji ,a gracze są normalni ( pojęcie względne znaczące nie odpalają się w trakcie albo swojego skilla nie wspierają różnymi pomocami , a ich ustawienia w grze sprawiają ,że człowiek się nie wkurza  ). 

 

 

 

Wszystko było jak w sielance do czasu . Zaczął się czas "zmian" z serwera jednego z lepszych zrobił się chłam jakich wiele powstaje na godzinę . Admini to bogowie klawisza nie ludzie służący innym ludziom i w zasadzie dbający o "schludność" i "czystość" serwera . Dochodzą te jakże godne pożałowania vipy , których klatki ( hit boxy ) są zupełnie puste . Strzelasz w łeb a kule przelatują . Strzel 3 cm po prawo albo po lewo trafiasz siarę jakich mało . Dochodzi też coś problem z "robokopami" . Ustrzelenie 7 ludzi nie było problemem bo wszystko hulało jak należy głowa i wszystko było na miejscu . Obecnie gdy strzelam fullauto z ogarnięciem w przypadku ak-47 ściągam do dołu i kule lecą w pewien obszar pełen tunel ludzi ( 5 osób ) nie jest w stanie się odezwać , mało tego człowiek który wchodzi na to dostaje tak zwanego "dupszota " .Tutaj ? Jest hero który jest w stanie wytrzymać magazynek z ak w pojedynkę!!! nie pięciu typa ,a jeden typ. Przy obrażeniach jakie dostaję z czegokolwiek i nie są to strzały w głowę moim modelem rzuca jak pojebanym i nie jest to normalne bo nawet nie jestem czasem w stanie odpowiedzieć . 

 

 

 

Gram długo w cs'a bo zaczynałem w " cafejkach " z ziomkami czyli było by to około 11 lat temu  . Skill mój jest słaby bo w cs'a gram z dużymi a czasem bardzo dużymi przerwami jednak są momenty ,że gram jak nakręcony wtedy na słabych serwerach dostaję ssy...  Ale nie o tym sprawa. Nie słyszałem o czymś takim jak "cd-hack " jak gram tyle czasu nie widziałem takiego cheatu . Znam pojęcia jak  aimbot, wall hack , spin hack , multi hack , speed hack i parę pozostałych . Te są używane często przez non steamy . Jednak na waszym serwerze jest też spora lista ludzi ze steamem , którzy mają odpalone kilka fajnych pomocy naukowych . No recoil , awp speed shot  , knife - awp -knife ( w większości stosowane są do awp ) i wiele innych jak poszukacie zobaczycie  . Jest kilka nieodosobnionych przypadków . Jak np grający kiedyś bo teraz go nie widywałem "Zmieni to co niezmienialne " . Kolega dawał popisy niezwykłych umiejętności korzystania z tego typu zdolności . Dla porównania taki Kix bije srogo z awp ale ten to gra niebywale smrodnie  , jednak cóż może skill vs  pomoce   ? Myślę ,że poczytajcie troszkę o skryptach na awp tam jest odpowiedź :)

 

 

 

Trzymajcie się i pozdrowienia . Nie zamierzam już wpadać do was . Było miło ale się skończyło bo się zjebało . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Smrodnie :D dziwnie pachnie ta wypowiedz z awp mam takie problemy niekiedy ze szok strzały lecą gdzie indziej i w ogole komedia czasem naprawde trzeba sie napocić żeby coś nawet przez "szpare " trafic na srodku :D / co do lagów i szarpnięc i teleportów robocopów są tam zawsze kiedy sie nie wejdzie na server jedynym plusem jest to że jak jest mniej osób tzn mniej niz 10 to ich aż tak nie widać ale i tak są  popieram problem , za mało fpsów robi swoje ;p  dlatego też rzadziej tu wchodze moze raz czy dwa na dzien zeby pograc czekajac na auto-retry gdzie indziejbo zamiast pokarać człowiek sie irytuje , plus fakt tego ze wole szukac serwerów only S ;p

 

 

ps . co do wolnosci i skowa może,są czyści a może nie są kto ich tam wie nie nam to oceniac bo tu nie pracujemy .ale  jest to wrażenie ,że po prostu maja cos w cfg/ustawieniach bibliotek dll bądz innych moderacjach gry  co ułatwia lub wspomaga

 

 im obejscie tych lagów/szarpnięc/ złych hitboxów  albo tak dobry sprzęt komputerowy czy łącza in ternetowe chodź nie wydaje mi sie by to miało jaki kolwiek wpływ na gre (server daje każdemu po równo )  stąd niekiedy walą 7 hs pod rzad ;D  i nie nie chodzi tu o cl_lc/cl_lw 0 jak to jeden z panów z unban team wydedukował bo duzo ludzi gra na tym i nie robią takich rzeczy :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moim Zdaniem to ze grasz z przerwami ale podkreslam 11 lat to chyba duzo wplywa na twojego skila nie sadzisz? poprostu jeszcze za malo grasz by ogarnac rorzut broni co Ty sie dziwisz jak walisz fulla auto:D A moze popatrz z innej strony, ze to inni i tu sie nie oszukujmy graja lepiej niz ty:) jednym slowem jestes Jeszcze za slaby:) szkoda ze od nas odchodzisz ale nikt na sile cie nie bedzie trzymal. Ale jak bedziesz mial ochote z nami zagrac to drzwi zawsze szeroko otwarte:)  i to chyba nie jest odpowiedni dzial do tego typu rzeczy :) Pozdrawiamy:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...