Skocz do zawartości
pionteczekessa

Wywiad z LCk.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dziś przeprowadziłem wywiad z Piotrem, znanym jako LCk. Miłego czytania.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor

[/align]

 

[align=center]LCk

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj, zgłosiłeś się do wywiadu, masz może trochę czasu na przeprowadzenie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, jasne, że tak.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie zaczynamy. Napisz jak masz na imię, gdzie mieszkasz i ile masz lat.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Piotr, w sierpniu skończę 26 lat i mieszkam na chwilę obecną w Toruniu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co ciekawego możesz nam powiedzieć o Toruniu? Warto tam pojechać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm, z pewnością starówka jest warta obejrzenia, moto-arena również oko przyciąga. Poza tym budują jakieś hale widowiskowe, więc chyba warto, zapraszam :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubisz to miasto czy może chciałbyś zamieszkać gdzie indziej?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mieszkam tu od urodzenia, lubię je, ale nudzi mnie ono. Mimo, że Toruń ma opinię miasta studenckiego, tak naprawdę np do zabawy są tylko małe klubiki w centrum. Muszę się nastarać, żeby znaleźć coś dla siebie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podobnie jest u mnie ;>. Studiujesz czy może siedzisz w domu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Obecnie pracuję, złożyłem wniosek do WKU i czekam na sierpniową komisję. Daj Bóg, może uda mi się dostać do wojska, potem szkoła podoficerska itd.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawy kierunek, powodzenia ;). A posiadasz rodzeństwo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie dziękuję :P. Na szczęście lub nie, nie posiadam rodzeństwa, jestem jedynakiem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mnie niestety to szczęście nie spotkało ;x. Chciałbyś się z nami jakąś zabawną historią z Twojego życia, której nigdy nie zapomnisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cały pamiętnik mógłbym napisać tych zabawnych historii. Cóż, młody byłem wtedy, głupiutki, pojechaliśmy na juwenalia do Bydgoszczy... Boys grało! Człowiek troszkę popił i skończyło się tak, że pod Auchan na parkingu przy znaku drogowym striptiz robiłem do rosołu. Jedyny pozytyw, że fajnie ludzie w kółku stali i klaskali. Z pewnością miło to wspominam :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha :). Masz jakieś zainteresowania oprócz wojska?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż, z pewnością CS, zaczynałem w jednej kafejce internetowej z Kubenem... MINIMALNIE więcej chłopak osiągnął ode mnie, poza tym, lubię wspinaczkę, kocham chodzić po górach, szczególnie z muzyką Depeche Mode, Aerosmith w słuchawkach.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje klimaty. Chciałbyś opowiedzieć nam coś o swoim dzieciństwie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż, było wymarzone, jak to u jedynaka, ale szybko się skończyło. Rozwód rodziców, zawał serca mamy z którą mieszkałem sprawiły, że musiałem szybko dorosnąć i podczas gdy rówieśnicy bawili się na placu, ja gotowałem obiady itp. (stąd może moje zamiłowanie do gotowania, uwielbiam gotować). Koniec końców ze wszystkimi przeciwnościami sobie poradziłem i miło je wspominam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Smutne, ale ważne, że sobie poradziłeś. Gotujesz dla siebie czy może bardziej zawodowo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla siebie, raczej nie nadaję się na kucharza w restauracjach. Moja kuchnia, robię co chcę, eksperymentuję ile chcę, tak jest dla mnie lepiej.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja też mam duże zamiłowanie do gotowania :>. Przejdźmy do życia wirtualnego. W jaki sposób trafiłeś na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Banalnie, wyszukiwarka. Z reguły nie miałem ulubionych serwerów, grałem co dzień na innym, tutaj los chciał, że zostałem na dłużej.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbyś zostać kimś więcej na MH czy wystarczy Ci Admin DD2+DM?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na chwilę obecną skupiam się na wywiązywaniu z obowiązków admina. A co będzie dalej, czas pokaże. Każdy chce piąć się wyżej, również stawiam sobie wysoko poprzeczkę, ale muszę to poprzeć swoją pracą dla MH, wtedy będę mógł myśleć o wyższych rangach :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zawsze starcza Ci czasu na wykonywanie obowiązków Admina?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Raczej tak, wieczory mam wolne, w dzień również często złapię trochę czasu żeby posiedzieć na serwerze. Są losowe sytuacje, ale staram się kontrolować wszystko tak, by ogarnąć wszystko.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dlaczego akurat wybrałeś nick LCk (jeśli się nie mylę jest on powiązany ze słowem Lucky)?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, pochodzi od słowa Lucky. Nawiązuje on do mojej lubej, dzięki której jestem właśnie "lucky", jest to swojego rodzaju podziękowanie dla niej. Oryginalne xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie, że tak :D. Zostawmy temat Multi-Head. Słuchasz jakiejś muzyki oprócz rocka, o którym wspominałeś wcześniej?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Teoretycznie wszystkiego, skupiam się na rocku, Depeche mode, Aerosmith etc, ale nie ograniczam. Radio ESKA również często mi towarzyszy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Polecam posłuchać punku, myślę że Ci się spodobają zespoły takie jak Fabren Lehra, Holden Avenue. Grasz w jakieś gry poza CS?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Znam te zespoły, moja wybranka ich słucha. Gram w starego, dobrego Football Managera 2008. Dlaczego tak stara wersja? Bo mój komp nie udźwignie więcej, poza tym, Neverwinter Nights, PES 2008.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie Twoja kobieta ma dobry gust muzyczny ;>. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ma szczęście :P. Jasne, że chciałbym, pozdrawiam przede wszystkim Ciebie, dzięki za wywiad, Proxa, Nie widzę na uszy, Adonaia i resztę ekipy MH.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki. Na koniec poprosimy suchara.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przeczytany dziś na FB:

[/align]

 

[align=center]-Dodałeś do tego chili?

[/align]

 

[align=center]-Tak. Myślałam, ze lubisz ostre jedzenie.

[/align]

 

[align=center]- Lubię, ale nie kur*a sernik!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hah ;D. Dzięki za wywiad, pozdrawiam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja również :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiona piosenka Piotra z koncertu:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=Q3PuxiuQIFk[/align]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pytania konstruowane tak, by dawać swobodę wypowiedzi, dzięki za wywiad,szacuneczek, plusik leci :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Podobał mi się :)

 

Dodam, że Toruń, to dla mnie najpiękniejsze miasto. Dużo lotów tam przeżyłem:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...