Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

1. Nick z TS: mydlak

2. Kto zawinił / problem: FiGhT3r

 

3. Opis sytuacji / problemu: Była mała spina  kilka razy już ale to zbyt  nie ważne kiknoł mnie bez powodu z ts  a tu nagle zrobiła sie spina nam na pw  on coś napisał a ja napisałem twoja stara dla jaj a tu nagle ban o to powód ; You are banned temporarily. Reason: "Jestes takim słabym gównem ze musisz wjeżdżać na rodziców papa ;" Try again in 58d 10:49:22 No rozumiem zbanować na 1 dzień czy coś ''jeśli dla niego to był wjazd na rodziców '' no ale bez przesady ban na 2 miechy

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak dla mnie mnie ban słuszny. Osobiście nie trawie takich ludzi, co ubliżają rodzicom, ale poczekamy jeszcze na wypowiedź Fightera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1 nie ubliżyłem jego rodzicom  100 %   a po 2 jak on mi ubliżał to każdy miał ktoś gdzieś  ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mydlak po pierwsze 2 miesiące to 60 dni ,a z tego co pamiętam ban był na równe 30 dni .Z powodem bana trochę przesadziłem za co Cie przepraszam ,al;e byłem zdenerwowany. Przejdźmy do stena ja do Cb żadnej spiny nigdy nie miałem,zawsze ty szukałeś jakieś spiny  i strzelałeś fochy ... wie o co .Zawsze pozwalałem Ci się ze tak powiem cisnąc każdy wie o co chodzi ,miałem Cie za spoko gościa z którym można pogadać i się pośmiać .Kick którego Ci dałem było to ostrzeżenie ponieważ  zaczynałeś przesadzać . Rozumiem ze czasami można się pośmiać ,nawet ze tak powiem po tyrać , ale ty już przesadzałeś robiło się to nudne no bo ile można .Bardzo często posądzałeś mnie o jakieś głupoty np; "ze zrobiłem loda aquaxsowi ,n-temu , badkowi ....",lub ze liżę komuś dupę ,strasznie zaczynało mnie to denerwować.Dodam fragmenty rozmowy  z Mydlakiem w którym będzie to widać ,N-ty widział już jeden fragment takiej rozmowy  widać  nim widać jak Mydlak obraza moich rodziców(mamę dokładniej mówiąc ) i mnie .Kilka osób z ts możne potwierdzić zachowanie Mydlaka w stosunku do mnie jak i do nich było ono karygodne .Obrażałeś wszystkich i nie każdy musi odebrać to jako żart zawsze musisz się z tym liczyć , ja i tak miałem w stosunku do Ciebie dużo cierpliwości .W czasie gdy dostałeś bana na kanale cod 200 był na pewno  7aro  i pewnie ktoś jeszcze ale już nie pamiętam ,7aro z pewnością potwierdzi ze kazałem Ci się ogarnąć ,i to ze wgl nie chciałem się z tobą wdawać w rozmowę .Twoje żarty po tym jak troszkę zacząłem Cie zlewać  przemieniły sie w to ze obsypałeś mnie lawiną wulgaryzmów skierowaną w moja stronę, a przed wszystkim to ze obraziłeś moją mamę tego nie będę już tolerował , za to co mówiłes  każdy ukarał by Cie banem.Z tą  długością bana może troszeczkę mnie poniosło ,ale kolega Mydlak naprawdę mnie zdenerwował .Jeżeli uważacie  ze ban nie jest słuszny ,to jestem gotów ponieść konsekwencje.Dodam ze administracja pewnie  często słyszy o Mydlaku  i o jego wybrykach .Ja osobiście żałuje ze nie zbanowałem Cie już wcześniej .

 

 

 

Fragment Rozmowy z Mydlakiem jak będziecie chcieli wstawię Screen kawałek jest dość krótki ale może postaram się znaleźć coś dłuższego jak mi sie uda to wstawie .

 

<21:17:55> "mydlak": no to idz moze h@ ts dostaniesz albo sieci jak obciagniesz aquax

<21:17:56> Chat partner has closed the conversation

<21:18:13> "FighT3r": ochłon mydlaczku

<21:18:29> "mydlak": w chuju cie mam jestes zjebany i tyle ci powiem

<21:18:36> "mydlak": fałszywy jestes

<21:18:57> "FighT3r": hahahahaha nie powiem kto wchodzi i na kazdego napierdala cos

<21:19:22> "mydlak": hahahha

<21:19:47> "mydlak": ale co piernik do wiatraka

<21:19:51> Chat partner has closed the conversation

<21:20:00> Your chat partner has disconnected.

<21:31:01> "mydlak" rejoined chat.

<21:52:54> "mydlak": co fałszywy zjebie

<21:53:20> "mydlak": smieszny jestes i jebie od ciebie ]

<21:54:21> "mydlak": jestes zjebany

<21:54:32> "mydlak": spierdalaj chuju zjebany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...