Skocz do zawartości
pionteczekessa

Wywiad z Dawidem :).

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam, dzisiaj przeprowadziłem wywiad z "FAAAJNYM". Zapraszam do czytania :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor

[/align]

 

[align=center]FAAAJNY

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu więc zaczynamy. Napisz jak się nazywasz, gdzie mieszkasz i ile masz lat.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na imię mi Dawid, lat mam 12, w lipcu, a konkretnie 28 lipca skończę 13 lat. Mieszkam w Ożarowie (woj. świętokrzyskie), małe miasto - ok. 4000 mieszkańców.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niedaleko ode mnie. Co możesz powiedzieć ciekawego o Ożarowie? Warto tam pojechać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Prawda, Staszów jest niedaleko Ożarowa. W Ożarowie najbardziej podoba mi się kompleks sportowy jaki się tutaj znajduje. W skład kompleksu wchodzą: Stadion, kort tenisowy, nawet dwa korty, boisko do siatkówki/koszykówki, plac zabaw dla dzieci, boisko treningowe i boisko sztuczne, oddzielone od głównego boiska o bieżnię. Jest także kryta pływalnia "Neptun", kilkaset metrów obok. To są moim zdaniem najciekawsze atrakcje w Ożarowie... Chyba, że można policzyć jedną Biedronkę :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wolę tesco ;p. Jak Ci idzie w szkole?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zależy z jakich przedmiotów, hehe. Nienawidzę przedmiotów artystycznych (czyt. plastyki/muzyki). Dostaje wiele kiepskich ocen z tych przedmiotów. Kiepsko mi idzie jeszcze tylko matematyka. Z reszty przedmiotów mam czwórki, piątki. Średnia na półrocze 4.4, na koniec roku planuję 4.8. Wiem, że to możliwe, ponieważ w czwartej klasie z 4.6 na półrocze doszedłem do 5.2, w piątej z 4.5 na 4.8. Świadectwo z paskiem = nowy komputer, więc motywacja jest ;d.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W gimnazjum Ci się odechce uczyć, wiem to z autopsji :). Masz jakieś hobby, zainteresowania?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie, lubię grać w CS 1.6/CS:GO, PES?a 2012. A kiedy wychodzę na dwór to oczywiście korzystam z największych atrakcji. Gram w piłkę, gram w tenisa i pływam. Kiedy jestem na komputerze i nie chcę mi się grać lub nie mogę to siedzę na naszym forum.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podobnie do mnie ;p. Wolisz grać na komputerze czy spędzać czas na świeżym powietrzu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak jest z kim to na świeżym powietrzu. Często jest tak, że zadzwonię do 10 znajomych, 3 nie odbiera, 2 odbiera i mówią, że nie mogą, 5 mówi, że grają na komputerze i im się nie chce. W takich chwilach włączam komputer. Nie lubię grać i narzekać, że mi gorąco i słońce świeci na ekran. Kiedy słońce świeci na ekran to znak, że trzeba wyjść, a nie się mordować w domu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Posiadasz może rodzeństwo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, mam małą siostrę - Natalkę. Dzisiaj kończy dwa lata :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wytrzymujesz z nią jakoś czy może nie lubisz małych dzieci jak ja?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz co, ona nie jest typem dziecka, które bez przerwy się drze. Jest spokojna i rozumna. Da się z nią wytrzymać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie jest przeciwieństwem mojego 6 letniego brata ^^. Miałeś może w życiu tak śmieszną historię, której długo nie zapomnisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak bardzo mi się chciało s*ać, że zrobiłem to w szkolnym kiblu xD. Chyba, że masz czas to przypomnę sobie inną.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, miałem to samo. Poczekam :>.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]**po dłuższej chwili**

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hah mam! W ostatnie wakacje, przyjechali do mnie bliscy znajomi taty ze Szwecji. Oczywiście wszyscy mieli iPhone'y. No to pożyczyłem od "cioci" iPhone'a 5, poszedłem z nim do kibla, grałem w Subway Surfer, biłem tam ładny rekord i się wystraszyłem, bo miałem ściągnięte spodnie i myślałem, że ktoś wchodzi do kibla. Telefon mi wypadł z rąk i wpadł do kibla... I wiecie co? Nie zamoczył się. Dobrze, że był duży i trafił w nie wiem jak to nazwać, hmm no po prostu tron na dole, nad wodą był dosyć wąski i tam się ten telefon zaklinował xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha :D. Myślę, że możemy już przejść do Twojego 'wirtualnego' życia. W jaki sposób trafiłeś na Multi-Head?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Więc to było tak, pewnego dnia Relop, chyba go znacie, napisał do mnie na Steam "Mam sprawę, możesz mi pomóc?". Ja zaciekawiony o co chodzi, odpisałem "Pewnie". Pisał mi, że złożył podanie o Unban Team`a na jakiejś sieci i ma do sprawdzenia demko i ss`y. Spytał się mnie czy mogę mu pomóc rozpisać demko. Byłem trochę zdziwiony, dlaczego akurat ja?! Zanim zdążyłem napisać to pytanie, on mi napisał "Bo wiesz, byłeś w UB Team i chyba coś tam umiesz". No to nie chciałem go zawieźć i powiedziałem, że jutro rozpiszemy. Spytałem się wreszcie "A na jakiej sieci startujesz na ubt?", on odpisał "Multi-Head.pl". Postanowiłem się zarejestrować niby tylko, żeby zobaczyć jego podanie/konto. Ale pograłem trochę na serwerach, Relop po skończonej robocie dostał się do Unban Team`u i mnie namawiał żebym został na tej sieci. Pograłem więcej na serwerach, spodobał mi się DD2 #2 i zostałem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podoba Ci się sieć? Chciałbyś coś w niej zmienić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mamy w sumie 3 Only DD2, zmienić z DD2+INF na DD2/NUKE/INF. Tyle. IPB jest, serwery rozkręcone, czego chcieć więcej?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dokładnie. A jakiej muzyki słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dubstep, ostatnio mi się bardzo spodobał.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Od kiedy grasz w CS 1.6 i GO?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W CS`a 1.6 gram od ok. 2 lat. Na meczu Alitu ( Klub, w którym gram ) znajomi gadali o jakiejś grze, strzelance. Poprosiłem ich, żeby mi dali linka na Skype. Dostałem linka do CS`a 1.6 Non-Steam i mi się spodobało. W GO gram od 15 marca, kupiłem kiedy była promocja za 2 ? i mi się spodobało, po roku gry kupiłem Steam`a, ponieważ denerwowały mnie ciągłe screeny i wyzywanie od cziterów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pochwalisz nam się jakimiś skinami do CS:GO?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe pytanie, hehe. Mam na razie tylko skin do AK-47, a mianowicie Czerwony Laminat lekko używany i Żeton Operacji Phoenix. Zbieram sobie pieniążki na kolejne skiny.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak już uzbierasz to co chcesz kupić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Doładuje konto 5 ? i mam zamiar kupić M4A1-S | Guardian (Lekko używane)  i jakąś fajną naklejkę do tego lub AWP | Redline (Przetestowane w boju)/AWP | BUM (Lekko używane). Jak uzbieram to pomyślę co będzie najbardziej warto kupić.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Konkretnie. Myślę, że o CS'ie wystarczy. Czy chciałbyś zdobyć jakąś rangę na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, Admin Only DD2 #2. Tyle mi na razie do szczęścia wystarczy :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie życzę powodzenia. Chciałbyś wrócić na stanowisko redaktora?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No czy bym chciał, niektórzy mnie zachęcają do tego. Podobała im się moja praca. Myślę, że jakbym złożył podanie zostalbym przyjęty, ale nie wydaję mi się czy warto. Wolę pograć w cs`a. Z redakcją jest tak, że trzeba być dla danej osoby na ustaloną godzinę wywiadu. W cs`a można grać kiedy się chce i dlatego wolę pograć aniżeli być redaktorem. Ale może kiedyś...

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czekamy ;>. Skąd pomysł na Twój nick?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe no cóż, jakoś tak przyszło. Nie wiem dokładnie kiedy i jak. Jestem pewny, że mój nick jest tak trochę związany ze słowem "fajny" :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja też nie wiem skąd się wziął mój nick :D. Grasz w jakieś gry poza CS'em?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, pisałem o tym chyba wcześniej. Gram w Pes`a 2012. Dlaczego nie 13/14? Bo 14 mi nie działa na komputerze, a w 12 bardziej podoba mi się tryb gry jednym zawodnikiem, tzw. "Become a Legend" niż w 13, w który właśnie gram.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na koniec zadam parę krótkich pytań, oczekuję także krótkich odpowiedzi, gotów?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]PES czy FIFA?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]PES

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]CS:GO czy CS 1.6?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Obecnie 1.6

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]AWP czy M4?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]AWP

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]I ostatnie pytanie: chciałbyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście. Ciebie, n-tego, Relopa, aquaxa, Conska, got milka i HardeQa.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki za poświęcony czas na wywiad, narka.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chryste Panie, zapomniałem pozdrowić OST`a :D.

 

 

A co do samego wywiadu, dziękuje Ci za przeprowadzenie go i choć robiliśmy go dwa dni to fajnie wyszło, plus :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...