Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Procentowy, Procentowy...(warny JupiczeK)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Przepraszam cie bardzo ale Aquax powiedział że mam zrobić 20 reklam i będzie dobrze.. + Nie moja wina że nie wiedziałem pytałem sie go czy 25 czy 20 odpowiedział 20 więc zrobiłem 20 + nie poinformowałeś mnie o tym że dajesz mi 24H na zrobienie 5 Reklam i pomyśl troche czy ja przeglądam wszystkie tematy na forum jakie są nowe ? Odpowiem ci NIE ! więc jak Shooter sciągnął mi Warny to uznałem że sprawa zamknięta i już nie miałem po co zaglądać do tamtego tematu...

 

Przecież Shooter jest moderatorem i tak go wyszkoliłeś że nawet on nie wiedział że 25 reklam i mi zdjął... A mógł przecież odrazu napisać że jeszcze 5 to bym zrobił.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Hubert

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłeś długo już na tej sieci i powinieneś wiedzieć, że za 2 warny robi się 25 reklam. Procentowy jako Super Moderator ma prawo do podejmowania takich decyzji, moderatorów nikt nie szkolił, gdy mają pytania konsultują się z SM,S@,Opiekunem Sieci lub H@. Widocznie nie przyszło im do głowy, że trzeba robić 25 reklam i zdjęli warny.

 

Więc czekamy na 25 reklam tak jak to napisał kolega procentowy. Zamykam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...