Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie by CHAPON x3 oby ostatnie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: CHAPON

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże miałem kilka własnych serwów oraz dziesiątki razy byłem adminem.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10 ////  9/10

Staż w CS-sie: 6/7 lat  3 z Steam coś takiego

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametrack...2.40.110:27008/ Nabite h nawet z zapasem

Dlaczego TY .!: Ponieważ jestem dobrym adminem, jestem obiektywny, nie daję banów bez powodu. Są admini na serwerze ale nie reagują na u@ a ja chcę to poprawić.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w Tygodniu codziennie 1-2h a w weekend 4-5h wszystko zależy co w danym tugodniu mam do roboty.

Kontakt: GG: 25506448 Steam: CHAPON l Multi-Head.pl e-mail: [email protected]

 

Proszę wypowiadać się obiektwynie, osoby które naprawdę grają na serwerze. Wasze uprzedzenia mogą tylko zaszkodzić serwerowi.

 

 

Dziękuję i mam nadzieję na pozytywne wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Shooter ,adonai29 ten plik nie był zarażony !! stworzyłem go w notatniku każdy może kati zrobić.

 

otworzyć notatnik i wpisać :

 

start www.multi-head.pl

 

zapisać jako np lol.bat i gotowe tam nie było gdzie co kolwiek zrobić

 

 

 

 

 

to caa filozofia to byl plik przepraszam za brak polskich liter ale klawiatura si przestawila nie wiem dla czego na niemiecka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jetsem na Nie ty chcesz być adminem a twoje bany w amx są tylko za miny,miny i jeszcze raz miny czyli widać nie znasz regulaminu bo nie wiesz gdzie wolno a gdzie nie wolno ich stawiać.

 

 

 

 

 

Nie będe spamował w tym podaniu, ale musze odnieś się do twojego postu napisanego niżej mylisz się, tobie się tylko wydaje, że stawiasz miny tam gdzie admini wmawiasz to sobie by być bez karnym lecz żle postawiona mina to ban a wątpie by admin dal ci bana bez powodu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

smyku admini dają miny tam gdzie ja i sa bez karni a ja dostaje bana. niech da ci to do myslenia ze admin to tez gracz nawet figt3r jak stawia miny zle to ban nie wazne ze to op gracz to gracz wszyscy rowni albo nikt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Nie znasz regulaminu , bezpodstawnie oskarżasz adminów ,ostatnio również dałeś popis na forum,jesteś dość często banowany za łamanie regulaminu  .


Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...