Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> BLAGAM O POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną administrację.

 

Zainstniała bardzo dziwna sytuacja na serwerze cod mod 200 lvl. Otóż grałem pod nickiem Kox z M4, gdyż nagle dostałem bana ,, wstaw ......"

 

Mogę przysiądz że nie używałem żadnych aimów, wh itp.(Byłem tylko pierwszy w statach)

 

Nie wiem od kogo dostałem tego bana. Zaczołem szukać screenów i mimo zszukania całęgo komputera nie znalazłem ich.....

 

I tutaj muszę powiedzieć że za wszelką cenę próbowałem znależć rozwiązanie znalezienie screenów(oglądałem poradnik Scapy koko i wzór wstawiania screenów) jednak nic nie pomagało.....

 

I tutaj przyznaję się - nie wiem jakim cudem weszłem na serwer zaczołem grać, dostałem za chwilę jakiegoś dziwnego bana(wirusa na komputer) zepsuł mi się counter strike. I parę plików się pojawiło w niektórych miejscach typu - noob aimer wh itp.

 

Nie mam pojęcia co to jest jeśli zrobiłem coś źle prosiłbym na przyszłość o bardziej J A S N E wytłumaczenie.

 

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sytuacj, ponieważ miałem dopiero co kupionego zabojce (COD MOD 200 LVL).

 

Serwer jest naprawdę bardzo fajny i ogarnięty tak jak cała administracja.

 

Więc pozdrawiam i proszę o wyjaśnienie.

 

 

 

Twój nick podczas gry: Kox z M4

 

Godzina, data zdarzenia: okolo 22:30 dzis czyli sroda

 

Mapa:de dust2 i de westwood

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:Uzasadnienienie powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Twoim IP + pod Twoim nickiem widnieją 2 aktywne bany tylko z dzisiaj - za aktywnego oraz za destroya.

 

 

 

Nie widzę innego bana, więc może w tym wypadku zaproszę @FILO do wyjaśnienia owej sytuacji - dlaczego gracz dostał bana za aktywnego, a w ogóle pod jego nickiem nie ma w bansie bana z powodem, żeby wstawił screeny lub z powodem, że czituje?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Być może pomyłka mojej poprzedniczki. Na twoim nicku widnieją 4 aktywne bany.

 

1. Za micro 30min

 

2. Za screeny

 

3. Za aktywnego

 

4. Destroy

 

 

 

 

 

Za to na IP, widnieją 2 ostatnie bany. 

 

Zapewne ktoś grał na twoim nicku, dostał screeny, wszedłeś Ty, dostałeś za aktywnego, znowu wszedłeś, więc admin użył Destroya. 

 

Poczekamy na admina, wyjaśni nam sytuację.

 

Sam przyznałeś, że wszedłeś na aktywnym. Więc nie widzę innego wyjścia jak zrobienie 100 reklam sieci.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

 

Na aktywnym gralem doslownie tylko Pare minut ze wzgledu na bezradnosc z tymi screenami . Naprawde niechcialem doprowadzic Do takiej sytuacji. Bardzo przepraszam za bledy i obiecam wiecej tego nie zrobic.

 

Moze nie doszlo by do tej niemilej sytuacji gdy znalazłbym te screeny.

 

Lecz naprawde nie moglem ich znalezc.Prosze admini o zrozumienie mojej sytuacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I chcialem jeszcze napisac ze jak weszlem na aktywnym nie bylem swiadomy dlaczego go dostalem.i chcialem wejsc.

 

Ale chyba kazdy by sie zdziwil i probowal wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie pisz post pod postem .

 

2. Gra na aktywnym banie jest zabroniona za co otrzymałeś prawidłowego bana .

 

3. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania .

 

4. Jedyną szansą na UB jest 100 reklam sieci zrobionych własnoręcznie .

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...