Skocz do zawartości
Gość

Problemy z komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od jakiegoś czasu mam następujące problemy z komputerem:

 

- często się zawiesza

 

- głośno pracuje, ale pracuje ! wiatraczek obok procesora (raczej o ten chodzi, mogę się w 10% mylić)

 

- dodam, że komputer był czyszczony miesiąc temu, nowa pasta na procka, temperatury oscylują około 40-50 stopni (kiedyś 110 nawet )

 

- czasami nie chce się włączyć monitor ( po zostawieniu komputera na dłużej, gdy się wyłączy sam to się nie włącza z powrotem )

 

- czasami jak jest zawiecha to monitor się wyłącza na sekundę i włącza po 2 sekundach ale kolory leciutko inne

 

 

 

Ktoś wie co to może być ? No i dodam, że jest informacja o aktualizacji sterowników, to może być główna przyczyna ? Postaram sie to zaaktulizować ale sam nie wiem do konca jak.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jednoznacznie zasilacz.. Nie ma dostatecznego napięcia w płycie głównej i podzespołach.. Spróbuj wymienić na mocniejszy, a ten wywal na złom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zasilacz wiadoma sprawa lecz radze ci wymienic wiatrak plus sterowniki wejdz na oficjalna strone najlepiej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

przepraszam, że nie odpisywałem, ale maturki ! Normalnie maraton, nie miałem głowy do kompa.

 

Teraz wracam, próbuję odpalić CS a tutaj od razu się monitor wyłącza. To na pewno zasilacz, a nie np. karta graficzna ? Spróbuję zaaktuwalizować sterowniki, zobaczymy. Bo jeśli to zasilacz to kompletnie nie wiem co kupować, za ile, i jak zmieniać :/ Zasilacz, czyli całe to pudło tak ? Nie chodzi o "kabel" pojedyńczy ?

 

 

 

ściągnęłem to i sprawdzimy co mi pokażę http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers,Program,Windows,25819.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z zasilaczy to bierz tylko coś z tego..........inna sprawa czy zasilacz nie "pociągnął" za sobą jakiegoś podzespołu.....

 

 

 

 

 

Amacrox, Antec, Astec, be quiet, Chieftec, CoolerMaster, Corsair, Delta, Enermax, Enlight, Fortron , Modecom (MC, Volcano), OCZ, PCPower&Cooling, Pentagram, Seasonic, Silver Power, Tacens, Tagan, Topower,  Yesico, Zalman.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ściągnałem SlimDriver, zaaktualizowałem sterowniki jakby to one były przyczyną. Aktualizacja sterownikow karty graficznej i grafika mi spadła, mam lekko rozmazaną, zupełnie inny wygląd, tak samo jak internet niechodził po aktualizacji przez godzinę.  Na dodatek próbuje przywrócić system na wczoraj i pisze, że dysk C:/ uszkodzony ... Na dodatek net bardzo wolno chodzi, myśle, że to rzeczywiscie wina zasilacza ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...