Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanko Reptile

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Reptile* D'n'B

 

Wiek:21

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem admina na nie jednej serwerowni i myślę że i teraz sobie poradzę z posadą Admina :).

 

Znajomość AMX (W skali 1-10): myślę ze spokojnie 8.

 

Steam ID:STEAM_0:0:2049467

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami.:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=Reptile*+D%27n%27B&Search=Search

 

Jak widać mam 47h przegrane ale to jest do nadrobienia w najbliższych godzinach lub max jutro. :)

 

Dlaczego Ty:Myślę że przyda się osoba ogarnięta na admina iż gram często na serwerze rano jak i w nocy kiedy nie ma żadnego admina a cheaty latają swobodnie.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:To zależy jak się chce :D ale tak minimum 4-5h

 

Kontakt:Steam  Reptile D'n'B Oraz gg-31168985

 

 

 

Pozdrawiam Reptile D'n'B !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wszystko na Tak chociaz nie wiem czy Cie slyszalem na mikro a to jest punkt wymagany przy skladaniu podania. Ale jestem na tak;)

 

 

To albo jesteśmy w innych team'ach albo tak rzadko grasz :D:D bo ja za każdym razem jak gram rozmawiam z ludżmi. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...