Skocz do zawartości
prezesik

[ZAMKNIĘTY]problemy ze druzynami.

Rekomendowane odpowiedzi

na Mapie Cs_militia De survivor 32, awp india ,awp map,35hp, as_oirlig brakuje mijesc dla graczy.... Ja proponuje wgrywajac mapy...popatrzec czy wszystko dziala czy wszystko jest ok jak jest pelen stan ludzi... bo wgrywanie mapy po to by zaspokoic naszych graczy chodz nie do konca kazdy moze wejsc jest dla Mnie jednym wielkim nie porozumieniem...wymagajac od nas Graczy, Adminow...tez chcemy widziec ze Kazdy sie stara o to By ta siec sie dalej rozwijala. rozgrzewka sie zmienila i to jest fajne wkoncu cos nowego ale jeszcze te mapy i te Mc dograc do konca i Juz bedzie ok. tak jak mowilem wrzucic map ile sie da... pozniej mozna eliminowac ktora nie podejdzie gracza dla Mnie dobry gracz powinien na kazdej umiec grac... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer jest full czasami przez całą noc, a nie każdy ma czas, żeby być dostępnym przez 24h. Mapy awp_india, awp_map, 35hp oraz oirlig celowo nie zostały jeszcze doklejone do mc właśnie ze względu na respawny (wy admini możecie jedynie zmieniać na te mapy). O de_survivor32 i cs_militia nie alarmowaliście, teraz już wiemy, że poprawki są konieczne. Postaramy się jak najszybciej to naprawić (może uda się już dzisiejszej nocy przy mniejszej liczbie graczy).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie nie trzeba skupiać się na nowych mapach, po co je wgrywać kiedy standardowe nie są dopracowane, najpierw powiększyć ilość respów, potem myśleć o innych mapach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...