Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SLODZIAK

 

Wiek: We wrześniu kończę 20 lat.

 

Data rejestracji na forum: 28 maj 2013

 

Czas spędzony na forum: Niby 4 dni i ok 10 godzin z tym, że zanim było nowe forum przesiedziałem na nim ogrom czasu.

 

Doświadczenie w ocenianiu: Duże

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: TAK

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na forum nigdy, a na serwerze miałem robione ss'y (oczywiście czyste).

 

Dlaczego Ty?: Po powrocie znów dużo siedzę na forum i dość sporo zacząłem grać, a jako doświadczony admin chciałbym pomóc. Byłem tutaj członkiem UBT dość długi czas i myślę, że dobrze się sprawowałem oraz nigdy nie było ze mną problemów. Sprawdziłem tutaj ogromne ilości ss'ów oraz demek i chciałbym się przydać.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Podobnie jak z graniem zależy to od dnia. Jeśli mam dużo rzeczy na uczelni lub jakieś inne sprawy to z wiadomych powodów nie jestem w stanie cały czas siedzieć. Ale jeśli jest luz i mam wolny czas to forum jest cały czas odpalone i zaglądam co się dzieje w przerwie od grania. Ogólnie od 0,5-5h.

 

Coś od siebie: Chcę pomóc i miło wspominam pracę w UBT, a bardzo chciałbym znów tutaj popracować. Mam nadzieję, że przydam się z moim doświadczeniem i to, że wróciłem niedawno nie jest problemem, bo kiedy jestem aktywny to staram się być oddany sieci i wykonywanej pracy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...