Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]WTF?!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Stifler*

Godzina, data zdarzenia:00:45

Mapa:DD2

STEAM_ID / IP:Nie mam czasu kopiowac

Uzasadnienie:?

 

 

 

A wiec tak Droga Administracjo, klaszcze moim czolem o blat mojego biurka z powodu tego co sie wydazylo, Dostalem bana ale za co?! jak sie okazuje za jakies gowno a mianowicie mniejszy rozrzut broni, musialem dzwonic do ziomka przed 1 w nocy i pytac sie co to znaczy poniewaz nie wiedzialem co jest powodem tego bana a jak sie dalej okazuje dala mi GO MASZYNA, ZASRANY AUTOMAT. Niech ktos mi wytlumaczy ze na zadnym innym serwerze podbna sytuacja nie miala miejsca nikt nidgy nie zarzucil mi czegos takiego a wchodze tutaj na ta wies i dostaje BANA, pozdrawiam wszystkich inteligentow tego serwera i te automaty od rozdawania banow PEACE YOL, naprawde w chuj inteligentne na koniec dodam ze pewnie jakas banda Arystokratow tego serwera po przeczytaniu tego dorzuci swoje 5gr wzgledem tego co tutaj napisalem, ale pociesze Was, nie bede marnowal czasu na czytanie tego co bedzie pisac nizej TAKI CH*J, Dziekuje dobranoc , Niech zyja automaty.

 

P.S. Dobrze ze automaty nie podcieraja nam naszych 4 liter bo co by bylo wtedy gdyby takowy sie pomylil...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze wgrane są specjalne zabezpieczenia wykrywające zakazane pliki, skrypty,aliasy w folderze z cs'em. Za to właśnie zostałeś zbanowany. Możesz zrobić 100 reklam i dostniesz ub.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...