Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Objasnienie kilku faktow

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko To ja Upoalony awanturnik. chcialem pokreslic dziesiejsze zdarzenie z modelami a wiec moze zrob maly sensowny krok by gracze wchodzacy na jaki kolwiek serwer byli informowani akceptacja regulaminu powiedzmy w 3 najwazniejszych punktach umiescic szczegolowe informacje. 

 

np

 

1. zakaz uzywania czitow ( Aim i Wh )

 

2.modele standardowe. ( banem karane beda modele eselowe czy tez inne ) 

 

3. czity na U@ ( spam karany banem np. 1h ) 

 

 

 

 

 

takie cos by informowalo graczy a znianie modeli lub jakich kolwiek rzeczy. taka o to informacja mogla by pojawic sie przed wyborem teamu. zgadzasz sie na regulamin serwera? 

 

1. tak  

 

2. nie 

 

ps wiem ze nie ktore info sa objasnione bardziej szczegolowo w regulaminie na forum w wiekszej iloisci punktow.

 

Pozdrawiam Upalony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dokladnie poszczegolne informacje ktore informowaly by graczy ze pilnujemy porzadku. @EvO wlasnie o to mi chodzilo za to dales mi warna bo nic nie wnioslem a to mialem na mysli :) 

 

fajnie zyskac gracza a nie tracic :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

I tak tylko jakieś 5-10% graczy czyta ten regulamin, więc nie widzę sensu w wgrywaniu tego pluginu.

 

 

wlasnie jak bedzie wgrany wieksza ilosc graczy bedzie miala swiadomosc regulaminu bez chodzenia na forum :) info bezposrednio na serwie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teoretycznie, to gracz wchodząc na serwer automatycznie zgadza się i ma obowiązek przestrzegać regulaminu, który znajduje się na forum, ale jak wiadomo w praktyce jest zupełnie inaczej (szczególnie jeśli chodzi o modele) więc jeśli plugin nie obciążyłby serwerów, to dobry pomysł z tym, że powinien być jeszcze dodatkowy punkt, mówiący o tym, że szczegółowy regulamin znajduje się na forum i również akceptuje jego warunki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Freez chodzi o to żeby nie był to plugin, który bardzo obciążał by serwer. Zamieściło by się parę informacji co grozi permem. A na samym dole dopiska, np w stylu " aby zapoznać się z całym regulaminem zaglądnij na nasze forum" albo coś w tym stylu. 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to propozycja dotycząca Multi-Heada tak więc przenoszę do odpowiedniego działu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można to umieścić w oknie powitalnym (zdjęcia w poście Wizz) i to nie jest żaden plugin, także serwer nie zostanie dodatkowo obciążony. Myślę, że to nie jest zły pomysł, najważniejsze

 

punkty można by wyróżnić wyrazistszą czcionką. Dobrze wiemy, że większość okno powitalne oleje, ale być może niektórych uwaga zostanie zwrócona. Na dniach postaramy się wprowadzić

 

pomysł w życie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...