Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Papa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj 16

Nick admina/gracza, który zawinił: Kamyk. (ja)

Dowody: - 

Świadkowie: -

Uzasadnienie: Witam. Chciałbym się tylko dowiedzieć, z jakiego to powodu szanowny pan Guyver (Heskey, jak kto woli) stwierdził, że z tyłka stracę admina :D. Nie zależy mi, abym odzyskał tego admina, tylko na tym, abym wiedział za co go straciłem :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@n-ty Tu nie o to chodzi :).

 

 

 

Nadużywanie admina :D? Jakieś dowody, skargi? A co do zbanowania innego admina, to może od niego zależy czy chce to zgłosić, ponieważ z tym adminem znam się już chyba 4 lata :).

 

Trochę to śmieszne, ale jak chcecie.

 

 

 

 

 

PS. A jeszcze odnośnie bana admina, to akurat rozmawiałem sobie z nim na ts i jak mi mówił, że idzie i tak, to to było bardziej po znajomości :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koło tyłka mi lata ile się znacie. Regulamin jest po to by go przestrzegać. Rozumiem, że go nie znasz. To akurat działa na Twoją niekorzyść.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To w takim razie na przyszłość polecam się przyjrzeć bardziej, bo nie ja jeden i za pewne nie ostatni zbanowałem innego admina >.<. A po za tym, to za to powinien być raczej punkt ostrzeżenia, jeżeli już tak zasłaniacie się regulaminem :D. A po za tym jak wolicie, żeby na serwerze dalej było sztywno i zero zabawy, to już nie moja sprawa :). A po za tym jeszcze raz mówię, że od czegoś jest dział skargi/problemy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz, akurat nie Ty ustalasz tu zasady, a poza tym o karze nie decydujesz, a poza tym zasłużyłeś na takową karę, a poza tym nie wykazujesz żadnej skruchy, a poza tym zabranego masz admina na 7 dni, a poza tym zastanawiam się właśnie czy go odzyskasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli aktualnie za 1 przewinienie (teoretycznie udowodnione, ale nikt nie ma o nie żalu) + 1 przewinienie nieudowodnione w żaden sposób mam zabranego admina :D. Ale ja już w to nie będę wnikał :). To w takim razie dziękuję osobie, która zabrała mi admina nie informując w żaden sposób (Nawet po fakcie), bez jakichkolwiek pytań :). Teraz wyobraź sobie, jak  Ty byś stracił w ciągu 30 sec wszystkie rangi i nikt by Ci nie powiedział dlaczego tak, a nie inaczej.

 

Dobrze wiedzieć, że mam admina zabranego czasowego >.<. 

 

 

 

A po za tym te wasze w prawym górnym rogu takie znaki wodne, czy jak to tam się nazywa zasłaniają część tekstu ;p. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdyby mi ktoś zabrał rangę ucałowałbym go w rękę. Ale obiecałem pomagać. Guyver miał napisać wątek o czasowej utracie rangi. Nie wiem czemu nie napisał lub jest w dziale, którego w danej sytuacji nie widzisz. 

 

Co do rang, faktycznie słabo to się prezentuje, jednak gdy najedziesz na nią myszką robi się transparentna. Moim zdaniem za mało, bo i tak tekst trzeba rozszyfrować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj trochę się różnimy rangami, a ja nie miałem admina, żeby "rozdawać bany na lewo i prawo" (trochę śmiesznie w obecnej sytuacji xD), ale po to, aby banować tych co łamią regulamin, jak nie wierzysz, to możesz się spytać każdego po kolei kto gra na zombie, że jakoś nie narzekali :D(Nie pytaj osób, które dostały ode mnie bana, bo trochę jak z policją "Kiedy nie wlepią ci mandatu, to dobrze, ale jak już go dostaniesz, to od razu jacy to ****"). Pewnie jest w dziale do którego nie mam dostępu po stracie admina, bo po co mnie o tym informować :D

 

 

 

A nie zauważyłem tego, że jak się najedzie, to się robi przeźroczyste xD. Ale masz racje to dalej mało :).

 

 

 

A po za tym ostatnio na zm coś bany nie działają jak trzeba ^^. Dużo osób jest tak jakby już zbanowanych i nie można ich banować, a (np ja) nie wiedziałem czy ktoś jest na aktywnym i dostał bana od innego admina, czy po prostu bug/błąd :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...