Skocz do zawartości
Gość

ukaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą założyłem u Was konto, kultura wymaga tego aby się przedstawić. 

 

 

 

Mam na imię Łukasz, w marcu ukończyłem osiemnasty rok życia i zamieszkuję we Wrocławiu. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego w dolnośląskiej stolicy. Na co dzień trenuję koszykówkę wraz z drużyną, która występuję w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rzecz oczywista rozchodzi mnie się o WKS Śląsk Wrocław. Z koszykówką do czynienia mam od siódmego roku życia, na swoim koncie mam kilka sukcesów - m.in udział w zgrupowaniach kadry Polski i kilka występów dla barw biało-czerwonych. Wierzę iż dzięki determinacji, systematyczności, wysokiej ambicji i pracy będę w przyszłości graczem, który z powodzeniem będzie sobie radził na ekstraklasowych parkietach w Polsce. Koszykówka to nie jedyny sport, którym się interesuję. Jestem człowiekiem, który ciekawi dosłownie wszystko. Przede wszystkim piłka nożna, mimo to, że mieszkam we Wrocławiu nie kibicuję Śląskowi ani żadnemu klubowi w Polsce. Od kilku lat jestem gorącym fanatykiem Realu Madryt, dokładnie od roku 2007. Śledzę również poczynania polskich piłkarzy w Dortmundzie. 

 

 

 

W Counter Strike'a zaczynałem grać jako dziewięcioletni dzieciak, który w kafejce przesiadywał godzinami byleby pograć. Jeszcze parę lat temu miałem wielkie plany aby utworzyć multigaming, który będzie rozpoznawany w całej Polsce. Na początku wszystko szło pomyślnie, byli sponsorzy, były pieniądze, dywizje lecz później wszystko zaczęło się sypać. Przede wszystkim zaczynało brakować pieniędzy na utrzymanie wszystkich dywizji - co w pewnym sensie miało zastosowanie w wynikach osiąganych przed nasze drużyny. Sponsorzy pomału zaczęli się wycofywać bądź po prostu mieli zbyt wielkie wymagania wobec nas. Po pewnym czasie wszystko upadło, do dziś żałuję, że wszystko potoczyło się tak a nie inaczej. Po tych wydarzeniach postanowiłem odpocząć od świata e-sportu, zrobiłem sobie roczną przerwę, która dała mi impuls do działania ale pod innym kątem. Zacząłem interesować się sieciami serwerów, które prężnie się rozwijały. Siecią, do której mam sentyment jest CENTRUMSKILLA, które niestety już dawno upadło. Od parunastu miesięcy skaczę z kwiatka na kwiatek poszukując tej jedynej, która w pełni będzie mi odpowiadała. 

 

 

 

Jeśli chodzi o Global Offensive to miałem okazję zagrać, ale większego wrażenia na mnie to nie zrobiło. Na pewno gra jest o wiele bardziej wymagająca, ale nie sądzę żeby kiedykolwiek osiągnęła popularność 1.6 za jego prime time. I nawet w dniu dzisiejszym można powiedzieć, że dużo więcej osób gra w 1.6 niż GO. Może brakuję turniejów w Polsce dla drużyn, ale nadal powstają i rozwijają się sieci serwerów. Counter Strike'a to nie jedyna gra, w którą grywam. NBA 2K, FIFA, PES, LOL to kilka innych gier, którym w wolnym czasie poświęcam sporo czasu. Czasy, w których przesiadywałem kilka godzin na jednym serwerze już niestety dawno przeminęły. 

 

 

 

Mam nadzieję, że pozostanę u Was na dłużej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...