Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Ważne sprawy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Chciałbym poruszyć dwie dość istotne sprawy. Może ktoś już o tym mówił i jeśli tak, to przepraszam, ale nie przeczytałem tego.

 

 

 

1. Proszę o dodanie HLTV na serwerze FFA, bo już dzisiaj miałem taką sytuację, że zrobiłem graczowi ss'y i  byłem praktycznie pewny, że ma wh, ale wstawił ss'y i go odbanowano. Chodzi o to że mógłbym udowodnić, że był odpalony, ale nie mam jak, bo demka nie nagrałem, a HLTV nie ma (prawdopodobnie miał wh na klawisz lub program, który wyłącza wh przy ss'ach):/

 

 

 

2. Proszę również o ustawienie tego, aby przy pisaniu adminów na y@ widoczne było, który admin pisze. Chodzi tutaj, o to, że zauważyłem iż zdarza się, że ktoś nadużywa tej opcji lub dość sporo przeklina, a nie wiadomo, kto to jest. Ułatwi to pisanie ewentualnych skarg, a ja np. z chęcią będę cykać screeny i jeśli będzie się to powtarzało, to sam z chęcią napiszę takową skargę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem za wgraniem HLTV, ponieważ nie ma czasu kręcić demka jak gra aimer, a da mu się bana złoży odwołanie i dupa 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za HLTV Jestem jak najbardziej na tak nie raz miałem jakąs fajna akcje i chciałem sobie demko zapisac, co do 2 propozycje watpie ze to przejdzie bo to jest po to aby gracze nie wiedzieli kto ma admina i np nie kazdy wie czy moze wejdz na czitach czy nie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale przecież jak admin pisze na y@, to i tak wiadomo, że jest admin na serwerze ;) Albo się nie zrozumieliśmy, albo nie wiesz o co mi chodzi. Przy kick'ach też jest napisane, kto jest adminem, a to w zasadzie nie jest to samo, ale na tym samym polega. Chodzi tutaj o to co wymieniłem wyżej - Żeby przy większej ilości adminów na serwerze było wiadomo, kto pisze na y@, bo często się zdarza, że ktoś tego nadużywa i nie wiadomo kto to jest. Ułatwi to pisanie ewentualnych skarg, bo nie może być tak, że admin sobie klnie i pisze do woli co chce, a zauważyłem, że często są takie sytuacje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do HLTV to jestem równiez za dodaniem, a co do tego drugiego to watpie że przejdzie ale według mnie i tak jest dobrze jak nie widać nicków Adminów podczas pisania na say'u,no a jeżeli ty mówisz ze ktoś nadużywa Admina pisząc na say to łatwo jest to sprawdzic w logach,piszesz do H@ i po kłopocie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale przecież jak admin pisze na y@, to i tak wiadomo, że jest admin na serwerze ;) Albo się nie zrozumieliśmy, albo nie wiesz o co mi chodzi. Przy kick'ach też jest napisane, kto jest adminem, a to w zasadzie nie jest to samo, ale na tym samym polega. Chodzi tutaj o to co wymieniłem wyżej - Żeby przy większej ilości adminów na serwerze było wiadomo, kto pisze na y@, bo często się zdarza, że ktoś tego nadużywa i nie wiadomo kto to jest. Ułatwi to pisanie ewentualnych skarg, bo nie może być tak, że admin sobie klnie i pisze do woli co chce, a zauważyłem, że często są takie sytuacje ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli jakiś admin spamuje na y@ bądz y@@ to wystarczy zrobić ss'a graczy obecnych na serwerze wrzucic na forum albo podac eykowi bądz H@ i oni mogą sprawdzić w logach kto to pisał, a ten ss potrzebny np ja jestem adminem i ty jestesmy (Powtarzam NP :)  )  i dajmy to że ja spamuje na tym y@@ to robisz tego ss'a z tej tabelki dajesz na forum H@ bedzie latwiej złapac tego admina co spamował.

 

 

 

Sorry że tak to wszystko nie poukładane, ale inaczej nie potrafie tego wytłumaczyć :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...