Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie nie widze na uszy - UBT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: nie widze na uszy

 

Wiek: 24

 

Data rejestracji na forum:  Rejestracja: 20 lut 2014

 

Czas spędzony na forum: 3d 8h 12m 43s

 

Doświadczenie w ocenianiu: jako admin często daję bany, nie ukrywam że niektóre z nich są tylko po to by, by gracze nie spamowali na u@ bądź przez mikrofon. [nie tonie tak, że dodaję BANA osobie czystej - tylko osobie, która swoim sposobem gry podchodzi pod 'osobę podejrzaną' ]

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: tak, jako admin na innej serwerowni miałem przyjemność posługiwania się AMXBANS..

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: na forum nie miałem bana, na serwerze owszem kilka razy zrobiono mi SSy :)

 

Dlaczego Ty?: jestem osobą, która chce poświęcić swój wolny czas na pomoc w rozkręcaniu MH. Chciałbym pokazać, że potrafię ogarnąć więcej niżeli jedną funkcję :)

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: na forum jestem każdego dnia - trudno określić ile czasu

 

Coś od siebie: jeżeli można dajcie szansę na pełnienie funkcji w UBT - proponuję okres próbny tygodnia.

 

 

 

Pozdrawiam

 

nie wiedze na uszy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam,ale muszę się wypowiedzieć,proszę o nie upominanie.  Nie wiem czy dobrze zrozumiałem,dajesz bany czystej osobie,bo ludzie spamują Ci na u@ albo przez micro,że ktoś ma wh? Tak dla odczepki? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...