Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Zgłoszenie graczy cruzen i rozpruwacz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheatera: cruzen, rozpruwacz

 

Godzina, data zdarzenia: 21:05-21:30, 2014.04.23

 

Mapa: de_rats_1337

 

Link do dema: ftp://hltvrec:[email protected]/s2834/nazwa-1404232105-de_rats_1337.dem.zip

 

STEAM_ID/IP cheat`era: nie znam; nie wiem, jak to się sprawdza

 

Uzasadnienie: Bozia dała mi nano, więc założyłem, choć lekko pije w kroku, i ruszyłem do akcji. Przyczaiłem się dość wysoko, żeby zminimalizować  możliwość wykrycia, a także dlatego, że w nano ciężko jest się wyprostować, a tu - niespodzianka, gracz cruzen elegancko zastrzelił mnie z karabinu snajperskiego, i chyba nawet z podłogi (na to wyglądało). Ten scenariusz powtórzył się jeszcze kilka razy. Zdziwiło mnie, że kiedy napisałem o tym na u@, to właśnie gracz cruzen odpowiedział. Na forum kiedyś chyba widziałem naradę odnośnie tego, czy powinien dostać uprawnienia admina, co mnie zaskoczyło, ponieważ pamiętam, iż przynajmniej na samym początku grania na multi-head używał cheatów. Prosta zasada: nie dawać uprawnień osobnikom stosującym cheaty nawet przez krótki okres czasu, ponieważ są to jednostki słabe, o niskim poziomie moralnym i odchyleniach lewicowych. Innym rozwiązaniem byłoby założenie osobnych, płatnych serwerów dla sprawdzonych graczy.

 

Gracz rozpruwacz przejawiał podobnie nieziemską percepcję i jednostrzałową celność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W wyniku dedukcji dochodzę do konkluzji, że Twoje indokryzmy wobec mojej aparacji są wręcz efeberyczne.

 

 

 

Ja to powiem tak bo nie mam co się tu dużo rozpisywać.

 

 

 

Miałem perk radar telegrafisty " uav " jeżeli ktoś umie z niego korzystać to wie jak grać.

 

 

 

Po 1 od początku mojej kariery na Multi-Head gram na steam i szkoda by mi było rozstać się z tą serwerownia jeżeli starałem się  tu o admina :)

 

 

 

Po 2 podaj mi dowód na którym jest gdzie kiedykolwiek używałem na tej serwerowni jakiegokolwiek wspomagacza ! 

 

 

 

Po 3 moim zdaniem nie idzie ci gra na codzie i  jeżeli zawsze ktoś cie zabije lub coś to ma dla Ciebie WH i nie tylko ja to mogę potwierdzić.

 

 

 

po 4 niech ludzie zerkną na te demko i powiedzą czy coś widzą, ponieważ nie ma sensu abym dalej wchodził w dalog z osobnikiem powyżej napisanego tematu :)

 

 

 

 

 

    to tyle ode mnie                                                                                                                                                                          Pozdrawiam `cruzeN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.Nie wiem czy powinienem się wypowiadać w tym temacie,ale chce podzielić się swoja opinia na ten temat.Pozwolilem sobie obejrzeć całe demko.Generalnie nagranie jest słabe,Cruzen nie stoi z namierzonym celownikiem i nie czeka na kogoś,czy też nie namierza przez ściany,ani nawet nie strzela przez nie,co leprze gra z głową i używa słuchawek. Podam parę momentów,które mogą wydawać się komuś dziwne ale od razu opisze je i proszę potem porównać z demkiem czy tak jest. Według mnie to mogą kogoś zaskoczyć takie momenty :

 

7:06   widać jak Huzar skacze,i wskakuje do doniczki

 

11:45 słychać rozwalenie kratki,no i widzisz ruch na zoom'ie

 

12:45 słychać rozwalenie kratki,usłyszałeś strzały z tamtej wentylacji,poza tym widać lecące łuski

 

 

Myślę,że to by było na tyle. Jeżeli ktoś się nie zgadza z moim zdaniem z chęcią wysłucham dlaczego tak uważa.

 

 

Pozdrawiam !

 

 

Mavers

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, że adminów jest raczej mało i wypada cieszyć się, kiedy ktoś przyjmuje na siebie jakąkolwiek część tych obowiązków, a ponadto wpadam tu tylko, żeby trochę pograć, dlatego nie jest to dla mnie sprawa życiowej wagi, jednak dla zasady zgłosiłem coś, co uważam za dowód na istnienie pewnego problemu.

 

Gdyby przeszkadzało mi, że mi "nie szło", to bez problemu mogłem zmienić klasę na Chorążego na 163 poziomie, tylko ostatnio taki styl grania stał sie dla mnie za łatwy. To kłamstwo, że narzekam, kiedy ktoś mnie zabije. Co nie tylko ja mogę potwierdzić.

 

Dziękuję graczowi Maversowi za komentarz, lecz nie odnosi się on choćby do pierwszego zabicia mnie przez gracza cruzeNa po tym, jak założyłem nano, ani kolejnych. Sytuacja z szybem nie wygląda problemowo i jest to tak oczywiste, że wpominanie o tym można uznać za próbę odwrócenia uwagi od czegoś, co może zastanawiać. Jednak najważniejsze jest, że ktoś wykonuje tę robotę, jak rozumiem, gratis, więc przyznam, że z pragmatycznego punktu widzenia nic wielkiego się nie stało.

 

Na to, że pewne rzeczy z trochę już odległej przeszłości pozostały w pamięci, nic nie poradzę. Zapisów tamtych gier nie mam, ale już jeden ewidentny przypadek używania cheatów na stałe kojarzy mi się z danym nickiem. Pozwolę sobie przypomnieć, że trwale zbanowano mnie tylko raz, najwyraźniej za skradanie się z nożem w nano.

 

P.S.

 

Zanim wskoczę komuś do doniczki bez pytania, zawsze zdejmuję buty i nie depczę roślin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Witam.Nie wiem czy powinienem się wypowiadać w tym temacie,ale chce podzielić się swoja opinia na ten temat.Pozwolilem sobie obejrzeć całe demko.Generalnie nagranie jest słabe,Cruzen nie stoi z namierzonym celownikiem i nie czeka na kogoś,czy też nie namierza przez ściany,ani nawet nie strzela przez nie,co leprze gra z głową i używa słuchawek. Podam parę momentów,które mogą wydawać się komuś dziwne ale od razu opisze je i proszę potem porównać z demkiem czy tak jest. Według mnie to mogą kogoś zaskoczyć takie momenty :

 

7:06   widać jak Huzar skacze,i wskakuje do doniczki

 

11:45 słychać rozwalenie kratki,no i widzisz ruch na zoom'ie

 

12:45 słychać rozwalenie kratki,usłyszałeś strzały z tamtej wentylacji,poza tym widać lecące łuski

 

 

Myślę,że to by było na tyle. Jeżeli ktoś się nie zgadza z moim zdaniem z chęcią wysłucham dlaczego tak uważa.

 

 

Pozdrawiam !

 

 

Mavers

 

 

 

 

 

 

Nie , nie powinieneś się wypowiadać ... " 6. Dział Unban Team jest wyłącznie dla ich członków (oraz Wyższej Administracji).

 

 

 

Gracz cruzen czysty.

 

Gracz rozpruwacz podobnie.

 

Bynajmniej nic po tym demku nie można jednoznacznego stwierdzić

 

/clear

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...