Skocz do zawartości
Gość

[UB]Nie ma nigdzie ssów

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  mmmmmmmmmmm

Godzina, data zdarzenia: około 16:40

Mapa: de_dust2

 

Ssy: http://speedy.sh/wtGzm/Desktop.rar

STEAM_ID / IP: 0:0:28889785

 

Uzasadnienie: Gram sobie a tu nagle ban troszkę wychodziłem na +, nie miałem podejrzanych akcji, jakichś dziwnych skanów, ani nie strzelałem cały czas głów po prostu tylko grałem. Nie było by problemu ale nie mam ssów zapisanych nigdzie. Tak to bym wstawił i po problemie. Nie wiem czemu tak jest. Szukałem w internecie jakichś przyczyn ale nic nie pomogło. Ale widziałem że nie jedyny mam u was taki problem. Zależy mi żeby pograć jeszcze na waszym serwerze a jak obejrzycie demko to na pewno dostane ub bo nie bylem odpalony. Dlatego tez prosze o obejrzenie demka z hltv i ub. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zajrzyj tutaj: http://multi-head.pl/topic/15230-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ .

 

Screeny robione są w formacie TGA, więc zwykłym programem ich nie otworzysz. Robione są z automatu (zawsze 5), więc nie ma możliwości, żeby admin ci ich nie zrobił. Na ich wrzucenie masz

 

24h od momentu zbanowania i jest to jedyna droga na otrzymanie ub (możesz skorzystać z jednorazowej szansy w postaci 100 reklam na rzecz sieci robionych własnoręcznie).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Zajrzyj tutaj: http://multi-head.pl/topic/15230-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ .

 

Screeny robione są w formacie TGA, więc zwykłym programem ich nie otworzysz. Robione są z automatu (zawsze 5), więc nie ma możliwości, żeby admin ci ich nie zrobił. Na ich wrzucenie masz

 

24h od momentu zbanowania i jest to jedyna droga na otrzymanie ub (możesz skorzystać z jednorazowej szansy w postaci 100 reklam na rzecz sieci robionych własnoręcznie).

 

 

 

 

a to w formacie tga to mam , tylko nie moglem ich otworzyc i w 1 pierwszym przypadkowo zmienilem z tga na jpg bo myslalem ze trzeba zeby wczytalo. L

 

ink do ssow w 1 poscie jest :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Ma być 5 ss tga a ty wstawiłeś 4tga i 1 bmp

 

 

 

 

Mówiłem przecież że przypadkowo zmienilem z tga na bmp w nazwie poniewaz myslalem zeby wyswietlic to trzeba tak zrobic (nie wiedziałem po prostu co to za rozszerzenie)

 

Pierwszy raz się z tym rozszerzeniem spotkałem i to dlatego. 

 

 

 

Więc co z tym ub ? Na ssach widać że gram czysto. A gram na steam i nie chce mieć po prostu jakichś banów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...