Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Again kurwa? bez przesady

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: magiczny damian

Godzina, data zdarzenia: minutę temu

Mapa: skoro serw only dd2 to chyba dd2 -.-

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:23962791

Uzasadnienie: No kurwa bez jaj, nie zamierzam codziennie wrzucać screenów itd bo jakieś jebane nonsteamy płaczą, ogarnijcie kurwa tych adminow bo banują każdego lepszego gracza -.-

 

 

 

Łap swoje screeny panie Makumba i liczę na szybkie ub bo kurwa więcej czasu siedze na tym forum i wrzucam te fotki, skargi ze bany bez ssów niż na serwerze

 

 

 

http://speedy.sh/BprGx/Pulpit.rar

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin ma prawo robić ss komu chcę i kiedy chcę i ile razy chcę, a za Twoje uzasadnienie powinienneś być ukarany 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tetra użyj również swojego mózgu. ssy są te które zostały zrobione, ślepy czy niewidomy kurwa? mam od chuja screenów  i żaden nie zapisuje mi się pod nazwą HalfLife i na pewno nie w  skrócie .tga (aczkolwiek wiem że tak również się zapisują) Ssy wrzucone 3min po otrzymaniu bana więc raczej nie ma szans na jakiekolwiek przerobienie ich, a jeżeli się czepiacie jakichś skrótów i nazw to powodzenia w dalszej karierze esportowej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie skow. twoje bezczelne i aroganckie zachowanie jest nie na miejscu to jest forum a nie jakiś bar aby tak się wyrażać ...

 

Jeżeli masz płakać lub wyzywać adminów za to że robią ci SS to lepiej zmień serwerownie lub przestań grać w ogóle w CS.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacja miała miejsce na długiej i dokładnie pamiętam że zabijałem tam właśnie jakiegoś dragona, poza tym jeżeli macie hltv bardzo łatwo to sprawdzić + innych ssów na długiej nie  mam w folderze, więc są to na 100% te, a to HS-Serwer to najwyraźniej jakiś błąd amx z owego serwera na którym wcześniej grałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@got milk

 

Jakby Ci admini pokazywali jako taki poziom to może wyglądałoby to inaczej. Hmmmm ja płacze? Płaczecie wy bo was bije. Wyzywam? owszem wyzywam bo najwidoczniej na takie traktowanie zasłużono.

 

 

 

@edit

 

Hahahahahahahah zwracam honor panu co pisał że ssy nie z tego serwa. Fakt, to nie u was dostałem bana tylko na tym HS-Serwer. hahaha =D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli admini nie wykonywali swoich obowiązków dobrze i przymykali oko na każde zgłoszenie to serwerownia by padła lub była sporadycznie odwiedzana.

 

A to że admini ci robią SS najwidoczniej coś widzą nieciekawego w twojej grze, proste ...

 

Poza tym nie widziałem aby jakiś admin płakał, daje bana i koniec tematu. Wstawiasz SS lub cześć.

 

A co do wyzywania to lepiej zachowaj dla siebie swoje myśli bo takie coś może skończyć się nieco gorzej dla ciebie ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...