Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]SpOt - dd2 dm

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 14:00,20 kwietnia 2014

Nick admina/gracza, który zawinił: SpOt

Dowody: Logi serwera, STEAM_0:0:26961954

Świadkowie: brak

 

Uzasadnienie:  Gracz od kilku dni notorycznie tłumaczy swój brak umiejętności moim tragicznym plikiem cfg. Pliku tego na oczy nie widział. W sumie wisiało by mi to, gdyby nie nieustające mimo próśb, a nawet gróźb skargi, zaczepki oraz inne pełne wulgaryzmów wypowiedzi i stwierdzenia, które wyprowadzają mnie z równowagi, chociażby dlatego, że z ciekawości staram się je czytać i przez to często ginę. I właśnie to ostatnie jest przyczyną skargi.

 

 

 

Nie życzę sobie, żeby ktoś bez przerwy mnie obrażał, w szczególności nazywał mnie 'kurwą' lub 'chujem'.

 

 

 

SpOt, mój mało sympatyczny kolego:

 

- mam poprawną konfigurację  http://speedy.sh/nu3AB/tron.cfg

 

- nie używam żadnych dodatków, mogących wzbudzić podejrzenia co do uczciwości

 

 

 

Chciałbym czasami pograć w spokoju, bez tegoż gracza na serwerze. Proszę o uczciwe rozpatrzenie skargi. Mam nadzieję, że osoba decyzyjna wybaczy mi brak zrzutów ekranu przedstawiających wyzwiska.

 

 

 

Miłego dnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i co niby mamy z tym zrobić ? dać mu bana po czepia się twojego configu ? jeżeli składasz skargę potrzebujemy zrzutów jak cie obraza itd bez tego nic nie możemy zrobić temat zamykam jak zdobędziesz takie zrzuty zaloz nowy temat albo napisz  na pw 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety bez dowodów nic nie wskóramy, ale mogę ci obiecać, że poświęcę więcej uwagi temu graczowi.

 

Jak będziesz miał jakieś dowody pisz mi na pw/steam, a skargę ponownie otworzymy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie, że w zamkniętym - ale dopiero zauważyłem (wiecie, święta itp)..

 

Dla mnie SpOt też jest 'dziwnym' graczem.. - nie obraź się kolego, ale płaczesz jak ktoś Cię bije.. Grałem na cfg od tron'a i nic nie wykryłem.. jedyne co to fakt, że strzela się na prawym klawiszu (ale jak to sam właściciel powiedział - 'to dłuższa historia' więc nie wnikajmy)

 

Miałeś robione SSy na innym nicku (kojarzę Twoje SID oraz avatar)..

 

Następnym razem jak będę na serwerze, a gracz SpOt będzie coś 'sapał' oraz wyrażał się bez poszanowania słownictwa polskiego dostaje bana na na 30min (wcześniej nie dawałem mu bana, gdyż zawsze po przekleństwie oraz mojej uwadze wyrażał skruchę)

 

 

 

Wesołego Alleluja :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...