Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]W sumie nie tylko mój problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojego bana nie bede sie wypowiadał może i słuszny proszę o wywnioskowanie z ssów. Wiem, 1 99% graczy na straszenie zareagowało by podobnie

 

http://speedy.sh/H4d8K/2014-04-19-00018.zip  moment zgłoszenia + konwersacja

 

Gooooooowno !!!

 

ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1404191818-de_dust2.dem.zip

 

20;45 1 runda jego gry do końca + pełna runda na następnej mapie tyle czasu potrzebujecie aby zbanować takie coś 

 

 

 

2 przypadek wisienka na torcie:)

 

RevCrew 15;30 godzina bana

 

ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1404191431-de_dust2.dem.zip od min  demo rozpoczyna sie o 14;31 gracz wchodzi 2-3 min gra całą mapę

 

ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1404191457-de_dust2.dem.zip gra całą mapę

 

ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1404191522-de_dust2.dem.zip gdzieś w połowie dostaję bana

 

Admini dostępni według complexity demo player

 

1 demo

 

ascxw

 

2demo

 

ascxw

 

Paulinka:* ten facet:P

 

3 demo

 

ascxw

 

Paulinka

 

ab ewidentny już po 1 akcji trzeba ostro było na u@ napisać żeby w końcu banana dostał nie uważacie, że godzina gry takiego playera to za długo?

 

 

 

3 przypadek

 

http://multi-head.pl/topic/27845-2k3-odpa%C5%82/

 

Admin też był na spect siedział CDP pokaże 15 min gry ludzie na say wyzywają, bindy robią i admina to nie zaciekawiło? Nie wali przez ściany ale widać po ruchach że bot spalony+ info.

 

 

 

To tylko z dzisiejszego dnia co ja grałem, dziwicie się mi, że czasami admini dostają ostre wjazdy na u@ albo praca ich jest głośno krytykowana na say jak trzeba się czasami wręcz naprosić, żeby odpał dostał bana. Wiem, że jestem ciężkim typem, który się przypieprza do pracy adminów, ale jako gracz mam do tego prawo tym bardziej wiedząc, że wiele racji leży po mojej stronie.  Pozdrawiam to jest mój ostatni temat dotyczący adminów i ich pracy, nie będę wskazywał ciągle tych samych problemów, bo od tego macie całą górna administrację.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc co do pierwszego gościa, gdy wszedłem na serwer widziałem tylko Twoje spamy o moich ruchach, gdy dowiedziałem się o co chodzi, zacząłem patrzeć na tego typka, ale był prawie koniec mapy i ciężko było nakręcić demko, bo nie było dogodnej sytuacji, a muszę to robić niestety :) Tak, właśnie tyle czasu potrzebuję, bo gdy taki ktoś potem złoży odwołanie do bana, a ja nie będę miał wystarczających dowodów, to go odbanują i mi się za to dostanie, nie Tobie. Co do RevCrewa: Ogólnie to miałem problemy z cs'em i z myszką i musiałem to ogarnąć, nawet było coś tam widoczne na demku jak pisałem o tym, dlatego byłem w grze, ale patrzyłem na gościa i niczego podejrzanego akurat nie wykazywał (widać na demkach jak kaleczył akcje, a celownik nie latał mu tak bardzo jak u innych). Dostał bana w momencie, gdy mogłem zejść na specta, bo ogarnąłem swojego cs'a, mój problem wiązał się z ustawieniami po tej śmiesznej aktualizacji, spalił się gdy go obserwowałem i tyle. A co do Twojego spamu na u@ to czasem się nawet nie chce w to patrzeć, bo jest szkoda nerwów i są to bezpodstawne teksty typu ten i ten wh wh wh, a ktoś już gościa albo obserwuje, albo nagrywa demko, jesteś w gorącej wodzie kąpany. Jak pewnie zauważyłeś często jestem sam na serwerze i naprawdę ciężko jest ogarnąć 30 osób. Szkoda, że nie wiesz jak wielki spam się dostaję na u@, także zapewne można coś przeoczyć, niestety nie posiadam umiejętności obserwacji załóżmy 4 graczy na raz, nie jestem robocopem i mam do tego prawo. Może i go przeoczyłem, no niestety się zdarzyło, mój błąd, ale opisałem wyżej dlaczego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ascxw, problemy z cs'em proponowałbym rozwiązywać na innym serwerze z wiadomych względów. Zgodzę się z tym, że w pojedynkę ciężko przypilnować cały serwer i delikwent sporo kaleczył, jednak miałeś wystarczająco dużo czasu, aby zająć się nim znacznie wcześniej (AB ewidentne). 1 punkt w dziale adminowskim.

 

 

 

Kolegi PAULINKA:* nie mieszałbym w całe zamieszanie, gdyż jego obecność na serwerze miała raczej charakter przelotny i gościnny. Weźmy pod uwagę to, że przez te kilka rund, które przegrał, podejrzany niczym szczególnym się nie popisał.

 

 

 

Co do Bienia - gracze na serwerze przez całe 15 minut starali się pomóc, stosując najrozmaitsze sposoby. Wydaje mi się, że twoja reakcja była o co najmniej kilka rund opóźniona. 2punkty.

 

 

 

Ciebie ogniu prosiłbym o panowanie nad emocjami. Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale mimo wszystko wypadałoby zachować trochę poziomu. Swoim zachowaniem irytujesz coraz szersze grono, więc nie miej pretensji o to, że niektórzy zaczynają brać na ciebie poprawkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...